• جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 962-9385-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

/جشن ملی، شادی و شور/

فرماندار اسلام‌آبادغرب:
مردم بدون هیچ مشکلی "الکترونیکی" رای می‌دهند

فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب گفت: حضور مردم شهرستان پای صندوق‌های رای بسیار گسترده است و هیچ مشکلی برای برگزاری الکترونیکی انتخابات در شهر اسلام آباد نداشته ایم.

افشین کریمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، پیش بینی کرد: مردم این شهرستان در انتخابات مشارکت بیش از 70 درصدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه از ساعات اولیه صبح حضور مردم برای شرکت در انتخابات بسیار گسترده بود، افزود: این حضور در ساعات بعدازظهر بیشتر هم خواهد شد.

فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب از مردم خواست در همین ساعات باقی مانده رای بدهند تا در ساعات پایانی رای گیری ازدحام و شلوغی نداشته باشیم.

کریمی خاطرنشان کرد: حضور مردم به قدری گسترده بوده که در برخی شعب درخواست تعرفه ریاست جمهوری داشتیم که توسط هیات اجرایی و با هماهنگی هیات نظارت به سرعت تامین شد.

وی یادآوری کرد: هیچ مشکلی در جریان رای گیری نداشتیم و با حضور نیروهای انتظامی و امنیتی، رای گیری در امنیت کامل بدون هیچ مشکلی در جریان است.

فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب با بیان اینکه در این شهرستان  302 شعبه برای انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در نظر گرفته شده، گفت: از این تعداد در ۶۹ شعبه شهر اسلام آباد انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود که ۲۱۰ صندوق الکترونیک در این شعب مستقر شده و کار رای گیری را انجام می‌دهد.

به گفته این مسئول، رای دادن به صورت الکترونیکی بسیار ساده است و آموزش‌های لازم هم به مردم داده شده است، از همین رو حتی مسن‌ترین افراد هم مشکلی برای رای دادن الکترونیکی ندارند.

کریمی تعداد افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات در این شهرستان را 115 هزار نفر اعلام کرد و افزود: تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان شمارش آرا انجام و نتایج اعلام شود.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: