• دوشنبه ۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تقدیر استاندار کرمانشاه از حضور گسترده مردم در انتخابات

 استاندار كرمانشاه با صدور پیامی از مشاركت گسترده مردم استان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، متن پیام استاندار کرمانشاه بدین شرح است: «حضور پرشور توام با شعور و احساس وظيفه ملت بزرگ ايران در ادوار مختلف انتخابات و بويژه انتخابات رياست جهموري بارزترين جلوه مردمسالاري در نظام جمهوري اسلامي ايران و راهكار اساسي و ماندگار تحقق مشروعيت بخشي اين نظام مقدس است.

  بدون ترديد دوازدهمين دوره انتخابات رياست جهموري از اهميت، حساسيت و حال و هواي ويژه اي برخوردار بود و جلوه آشكاري از تشخيص سياسي، دورانديشي و حركت هموطنان عزيزمان در راستاي تحقق مردمسالاري و جامعه مدني مبتني بر عقلانيت بود.

مردم شرافتنمد و موقعيت شناس استان كرمانشاه با مشاركت 72درصدي خود، حضور شايسته و جاوداني در اين زمینه از خود نشان دادند و با مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، نقش مهمی برای تحقق مردمسالاری دینی و ترسیم سرنوشت مطلوب برای آینده کشور و استان ایفا کردند.

بدینوسیله از عموم مردم سرافراز استان كرمانشاه اعم از تشیع، تسنن و اهل حق، ایلات و طوایف، کشاورزان، كارگران، روستاییان، صنعتگران، بازرگانان، زنان و مردان، جوانان، دانشجويان و ‌دیگر آحاد و اقشار جامعه بويژه علماي بزرگ اهل تشيع و تسنن، بزرگان و سادات شريف جامعه اهل حق، اساتيد دانشگاه و فرهنگيان عزيز و همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات که با اعتماد مجدد به دولت تدبیر و‌امید،  همچون همیشه با شور و اشتیاق، دلبستگی عمیق خود را به دستاوردهای ارواح طیبه شهداء و امام شهدا نشان دادند، کمال تقدیر و تشکر خود را ابراز می نمایم.

به یقین رییس جمهور محبوب و منتخب حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی نیز با  توجه ویژه به مردمان این دیار دلاورپرور، همچون گذشته عنایت خاص خود را برای تداوم حرکت استان کرمانشاه در مسیر توسعه خواهند داشت.

بدیهی است مجموعه مدیریتی موجود‌ استان خود را مدیون‌ و ‌وامدار بزرگواری مردم شریف استان دانسته و تمام‌ تلاش خود را برای توسعه و‌ حل مشکلات استان و حرکت در مسیر تحقق آرمانها و وعده های دولت محمود تدبیر و امید به کار خواهیم بست».


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: