• سه شنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با حضور هواداران روحانی

جشن شکرگزاری انتخابات ریاست جمهوری در کرمانشاه برگزار شد

جشن شکرگزاری حماسه جاودان انتخابات ریاست جمهوری با حضور هوادان دکتر حسن روحانی، در ورزشگاه امام(ره) کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولین، فعالین سیاسی و  هواداران دکتر روحانی، عصر امروز(دوم خرداد) برگزار شد، با تبریک انتخاب مجدد دکتر روحانی بعنوان رییس جمهور کشورمان، گفت: درورد بر شما کرمانشاهیان سلحشور و سرافراز که یکبار دیگر حماسه آفریدید.

وی افزود: چهار سال پیش و در خرداد 1392 مردم استان کرمانشاه با رای 62 درصدی به دکتر روحانی، همصدا با مردم دیگر نقاط کشور برای اداره کشور مسیر اعتدال، تدبیر و امید را برگزیدند. مردم کرمانشاه چهار روز قبل نیز در 29 اردیبشهت ماه مجددا و این بار با رای 68 درصدی به دکتر روحانی لبیک گفتند.

رازانی اظهار کرد: شما مردم کرمانشاه در انتخابات اخیر در لبیک به دعوت مرحوم آیت الله هاشمی و سید محمد خاتمی، رای قاطعی به دکتر روحانی دادید و در تمام شهرستانهای استان رای اکثریت مردم به دکتر روحانی بود.

وی با بیان اینکه مردم کرمانشاه در دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری در رای به دکتر روحانی رتبه ششم کشور را داشتند، گفت: در این دوره انتخابات، کرمانشاهیان در رای به دکتر روحانی رتبه پنجم را بین همه استانهای کشور کسب کردند.

استاندار کرمانشاه با قدردانی از تمام افرادی که به موفقیت دکتر روحانی در انتخابات کمک کردند خصوصا دکتر جهانگیری، گفت: رقبای دکتر روحانی برای شکست او به دروغ و تخلف متوسل شدند، اما درود بر شما که فریب نخوردید و به دکتر روحانی رای دادید.

وی افزود: آنها از دولت دکتر روحانی انتظار معجزه داشتند و در تبلیغاتشان وعده های دروغ دادند، اما مردم ایران در روز انتخابات با رای قاطع به دکتر روحانی هوش و ذکاوت سیاسی بالای خود را به نمایش گذاشتند.

رازانی ادامه داد: با شناختی که از مدیریت، شجاعت و تدبیر دکتر روحانی سراغ دارم، می گویم که دولت دوم دکتر روحانی به مراتب از دولت اول او درخشان تر خواهد بود.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه دولت قدرشناس مردم کرمانشاه خواهد بود، گفت: از صبح روز بعد از انتخابات کارمان را با عزمی جدی تر برای حل مشکلات استان آغاز کردیم و به امید خدا مسائل این استان یکی پس از دیگری حل خواهد شد و این استان در این چهار سال پیشرفت زیادی خواهد کرد.

وی ادامه داد: در سفر اخیر دکتر روحانی قرار بود کارخانه ایران خودرو کرمانشاه افتتاح شود که بدلیل کمبود وقت انجام نشد و مخالفین به دروغ گفتند این کارخانه آماده افتتاح نبوده، در حالیکه ایران خودرو کرمانشاه در حال تولید است.

استاندار کرمانشاه گفت: راه آهن کرمانشاه نیز به سرعت در حال ساخت است و تا یک ماه آینده به دست رییس جمهور افتتاح خواهد شد.

جلیل صحرایی رییس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه نیز با تبریک پیروزی دکتر روحانی در انتخابات، گفت: درود بر شما کرمانشاهیان که علیرغم مشکلات بسیار استان،  روز 29 اردیبهشت پای صندوق های رای آمدید و حماسه آفریدید.

وی از نقش آفرینی همه مردم استان از اهل تشیع گرفته تا اهل سنت و اهل حق در این پیروزی قدردانی کرد.

صحرایی گفت: خواست های شما مردم کرمانشاه را به سمع رییس جمهور رساندم و مطمئن باشید رضایتمندی شما از رضایتمندی مسئولین برایم مهمتر است.

در این مراسم که با استقبال گسترده هواداران دکتر روحانی و به همت ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی در استان برگزار شد، برنامه های شاد و متوعی از جمله اجرای موسیقی زنده برگزار شد.

جمعی از فعالین ستاد انتخابات رییسی و قالیباف در استان کرمانشاه نیز با حضور در این مراسم و با تقدیم شاخه های گل به مردم، برای رییس جمهور منتخب آرزوی توفیق کردند.
   

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: