• دوشنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-785-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم سنقر:

دولت دوازدهم نیازمند تیمی چالاک تر و جوانتر است

نماینده مردم  سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت دوازدهم نیازمند تیمی چالاک تر و جوانتر برای پیگیری مطالبات مردمی است.

  حجه اسلام سیدجواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: چیدمان تیم مدیریتی کشور و اعضای کابینه امری است که بر عهده شخص رییس جمهور است و ما نمی توانیم در این امر دخالت کنیم، اما پیشنهادمان این است که در دولت دوازدهم یک تیم چالاک تر و جوانتر امور کشور را پیش ببرند.

  وی ادامه داد: انتظار این است افرادی در مسند وزارتخانه ها قرار بگیرند کهخودشان شرکت هایی نداشته باشند و در تجارت و پیمانکاری سهیم نباشند تا هم بتوانند تلاش بیشتری ارائه دهند و هم با نگاه بی طرفانه تری مسائل را دنبال کنند.

  نماینده مردم شهرستان سنقر و کلیایی گفت: تصورم این است که در برخی وزارتخانه ها از جمله جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و وزارت کشور نیاز به تغییر جدی هست.

  حسینی کیا تصریح کرد: وزارت کشور خیلی با مجلس تعامل ندارد و در برگزاری انتخابات اخیر هم نشان داد که خوب عمل نکرده است.

  وی خاطرنشان کرد: از دیگر مواردی که جزو مطابات مردمی به ویژه قشر جوان است، بحث توجه ویژه به جوانان است و از آنجایی که ادغام ورزش و جوانان در قالب یک وزارتخانه باعث نادیده شدن جوانان و برجسته شدن ورزش شده، انتظار می رود این روند در دولت دوازدهم تغییر اساسی پیدا کند.

  این نماینده مجلس گفت: احیاء سازمان ملی جوانان نیز از پیشنهادات خوبی است که این روزها مطرح می شود، اما نه احیاء سازمانی که در ادامه به حاشیه رود.

حسینی کیا اظهارکرد: در مجموع از دولت دوازدهم انتظار می رود جهت پیگیری مطالبات مردمی، کابینه ای جوانتر و چالاک تر داشته باشد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: