• چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

افتخاری ارزشمند برای والیبال کرمانشاه

فرهاد سال افزون بازیکن کرمانشاهی والیبال ایران به همراه تیم ملی عازم رقابتهای لیگ جهانی شد.

  به گزارش سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، فرهاد سال افزون والیبالیست کرمانشاهی، تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران را در هفته اول رقابت های لیگ جهانی همراهی می کند.

  مسابقات لیگ جهانی طی سه هفته برگزار می شود که در هفته اول تیم ایران مسابقات خود را در ایتالیا برگزار می کند. در این هفته تیم ایران با ایتالیا میزبان مسابقات، برزیل و لهستان که هر سه تیم جزو قدرت های اول دنیا هستند روبرو خواهد شد و قطعا ملی پوشان ایران کار سختی پیش رو خواهند داشت.

  حضور فرهاد سال افزون بازیکن کرمانشاهی در ترکیب 14 نفره تیم ملی را باید برای والیبال کرمانشاه به فال نیک گرفت. بدون شک حضور در میان بهترین والیبالیست های جهان تجارب بسیار گرانبهایی برای سال افزون خواهد داشت و این بازیکن می تواند با درخشش خود جای پایش را برای حضور در ترکیب ثابت تیم ملی محکم کند.

  بازیکن کرمانشاهی تیم ملی والیبال از با انگیزه ترین ملی پوشان کشورمان است که به طور قطع می تواند به تیم ایران در مقابل بهترین تیم های جهان کمک کند.

  دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم صربستان، برزیل، فرانسه، ایتالیا، لهستان، آمریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه‌های متفاوت و در سه هفته برگزار می‌شود.

  سعید معروف، فرهاد سال‌افزون، رضا قرا، امیر غفور، فرهاد نظری‌افشار، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور، میلاد عبادی‌پور، محمد جواد معنوی‌ نژاد، سامان فائزی، عادل غلامی، مسعود غلامی، مهدی مرندی و مصطفی حیدری به عنوان بازیکن، امیر خوش خبر به عنوان سرپرست، ایگور کولاکوویچ (سرمربی) و پیمان اکبری (مربی) کادر فنی تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ جهانی خواهند بود.

  برنامه مسابقات تیم ملی واالیبال ایران در هفته نخست رقابت های لیگ جهانی به این شرح است:

ایران – ایتالیا جمعه 12 خرداد ساعت 22:30

ایران- برزیل شنبه 13 خرداد ساعت 19:30

ایران- لهستان یکشنبه 14 خرداد


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: