• جمعه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-1988-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

شرکت در لیگهای کشوری به هر قیمتی مورد نظر ما نیست

 مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: شرکت در لیگ‌های کشوری به هر قیمتی اصلا مورد نظر ما نیست.

 به گزارش سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، سید ارسلان حسینی در نشست هم اندیشی با جمعی از پیشکسوتان و مسئولین رشته والیبال، از وضعیت والیبال استان و فاصله گرفتن این رشته از جایگاه اصلی خود انتقاد کرد و گفت: همه خانواده والیبال بدون شک در این قضیه سهیم هستند و هیچکس نمی تواند بگوید سهمی در شرایط موجود ندارد.

 حسینی در ادامه به ضرورت راه اندازی لیگ های استانی در والیبال نیز پرداخت و گفت: داشتن لیگ های استانی پویا و مسنجم می تواند موفقیت را برای این رشته تضمین کند.
 
وی افزود: علیرغم اینکه شرکت در لیگ های کشوری به هر قیمتی اصلا مورد نظر ما نیست، اما چنانچه حامی مالی مناسب و دلسوزی باشد، این حضور می تواند در ایجاد انگیزه و معرفی استعدادهای استان به مربیان تیم های ملی کمک کند.

حسینی همچنین با اشاره به اهمیت نقش احترام به پیشسکوتان در هر رشته ورزشی اظهارکرد: رشته ای مثل والیبال به دلیل قدمت و ریشه ای که دارد دارای پیشکسوتان بزرگی است که رعایت احترام آنها بر همه واجب است.

 وی به نقش پیشکسوتان در انسجام و موفقیت ورزش اشاره کرد و گفت: همه هیات های ورزشی و از جمله والیبال باید این امر مهم را رعایت کنند.
 
 در این نشست که به مدت 3 ساعت به طول انجامید برخی از حاضرین دیدگاه ها و انتقادهای خود در خصوص والیبال استان را مطرح کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: