• پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-3384-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

از طرح هایی که نگاهشان به بازارهای بین المللی است، حمایت می کنیم

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: تلاش براي افزايش توليد به منظور رونق اقتصادي و كمك به ايجاد اشتغال از برنامه هاي راهبردي و مهم مديريت ارشد استان است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحيمي در جلسه ستاد تسهيل پروژه هاي اقتصادي و رفع موانع توليد افزود: يكي از برنامه هاي مهم ما فراهم ساختن بسترهاي لازم براي شكل گيري فعاليت كارآفرينان است و اين موضوع طي چند سال گذشته در استان با جديت مورد توجه قرار گرفته است.

 وي گفت: خوشبختانه استان كرمانشاه داراي كارآفرينان با دانش، مجرب و توانمندي است كه با كمك آنها مي توان به رونق اقتصادي و افزايش توليد در استان كمك كرد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري گفت: علاوه بر تلاش براي احيا و فعال شدن طرح هاي اقتصادي، به منظور كمك به رونق اقتصادي در نظر داريم از طرح هايي در اين بخش حمايت كنيم كه چشم به حضور در بازارهاي بين الملي به ويژه بازار كشور عراق در راستاي كمك به توسعه صادرات و تجارت داشته باشند.

 رحيمي گفت: همه بايد تلاش خود را براي احياي طرح هاي اقتصادي در بخش هاي صنعتي، كشاورزي و خدمات كه نقش موثري در افزايش توليد و رفع مشكل بيكاري خواهد داشت، بكار گيريم و در اين زمينه نسبت به تسهيل هر چه بهتر بسترهاي لازم براي كارآفرينان در استان اقدام کنیم.

وي گفت: تلاش براي افزايش توليد به منظور رونق اقتصادي و كمك به ايجاد اشتغال از برنامه هاي راهبردي و مهم مديريت ارشد استان است.

در اين جلسه تصميمات لازم براي احياي مجدد چندين طرح اقتصادي كه با مشكل ركود مواجه بودند اتخاذ و دستورات لازم به بانك ها و سازمان هاي اجرايي ذيربط براي رفع مشكلات اين طرح ها داده شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: