• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-21414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در استان:

مردم به شایعات مطرح در خصوص انتخابات شورای شهر کرمانشاه توجه نکنند

دبیر هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان کرمانشاه از مردم خواست به شایعات مطرح شده در فضای مجازی پیرامون انتخابات شورای شهر کرمانشاه توجه نکنند.

داریوش رستم آبادی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: پس از پایان بازشماری تمام صندوق های انتخابات شورای شهر کرمانشاه، نتیجه بازشماری در اختیار هیات نظارت استان قرار گرفته و در حال بررسی و تجمیع نتایج هستیم.

وی با اشاره به حضور افرادی از هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در استان، افزود: این افراد برای کمک به ما به استان آمده اند.

رستم آبادی از افراد خواست به شایعات منتشر شده در فضای مجازی و برخی سایتها در خصوص انتخابات شورای شهر کرمانشاه توجه نکنند و اخبار را از منابع موثق پیگیری نمایند.

وی با پیش بینی اینکه بررسی ها و تجمیع آرا ظرف دو سه روز آینده به اتمام برسد، افزود: به محض اتمام بررسی ها، نتایج کار به اطلاع مردم خواهد رسید.

با پایان انتخابات شورای شهر کرمانشاه، برخی کاندیداها به نتایج اعلام شده معترض شدند و بازشماری صندوق ها در دستور کار قرار گرفت و در چند مرحله تمام صندوق های اخذ رای بازشماری شد و هم اکنون نتیجه بازشماری در اختیار هیات نظارت استان قرار گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: