• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-22314-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

12 "کلینیک" تخصصی و فوق تخصصی در کرمانشاه به بهره‌برداری می‌رسد

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از بهره‌برداری از 12 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در استان تا پایان سال جاری خبر داد.

دکتر قباد محمدی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با بیان اینکه تا پیش از طرح تحول سلامت هیچ ساختمان مناسبی در حوزه کلینیک‌های درمانی در استان وجود نداشت، گفت: نمونه یکی از همین کلینیک‌های نامناسب به لحاظ فیزیکی و ساختمان، کلینیک "مهدیه" است که ما هر لحظه دغدغه و نگرانی داریم که ساختمان آن فرو بریزد.

وی افزود: در همین راستا ساخت کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی را در استان شروع کردیم که در شهر کرمانشاه چهار کلینیک و در هر یک از شهرستان‌های اسلام آبادغرب، سرپل ذهاب، گیلانغرب، جوانرود، پاوه، سنقر، هرسین و صحنه هرکدام یک کلینیک در حال ساخت است.

محمدی تصریح کرد: در مجموع 12 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در استان در حال ساخت است که تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسند.

وی وسعت این کلینیک‌ها را متفاوت دانست و اظهار کرد: بزرگترین کلینیک تخصصی و فوق تخصصی استان، کلینیک "بوستان" است که حدود 80 مطب در آن قرار دارد و هم اکنون در مرحله تجهیز آن قرار داریم.

محمدی افزود: سه کلینیک دیگر شهر کرمانشاه نیز هرکدام 30 مطب دارند و در مجموع برای این ساخت این چهار کلینیک در شهر کرمانشاه حدود 30 میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: کلینیک اسلام آبادغرب نیز 20 مطب و هر یک از هفت کلینیک دیگر در مابقی شهرستان‌ها 15 مطب دارند.

وی افزود: برای ساخت کلینیک اسلام آبادغرب حدود چهار میلیارد تومان و برای ساخت مابقی کلینیک‌ها هرکدام 2.5 میلیارد تومان اعتبار صرف شده و تمامی این پروژه‌ها تا پایان امسال به بهره برداری می‌ر‌سند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: