• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-1185-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

روز جهانی "قدس" روز اتحاد همه مسلمانان است

فرماندار کرمانشاه گفت: بهترین مظهر وحدت و یکپارچگی مردم در شرایط کنونی حضور پرشور همه اقشار در راهپیمایی روز جهانی قدس است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر در جلسه‌ برنامه‌ریزی روز جهانی قدس، با اشاره به حوادث اخیر تهران در مجلس و حرم امام خمینی(ره)  اظهار کرد: حرکت مذبوحانه داعش، اتحاد و همبستگی مردم ایران اسلامی و مجاهدت بیشتر آنها علیه داعش و داعشیان را در پی داشت.

 رنجبر با یادآوری اینکه این حرکت داعشیان موضوع گیری اهل سنت و اهل تشیع و همه مردمان ایران اسلامی را به همراه داشت، ابراز امیدواری کرد: امت اسلامی با اطاعت از فرامین آزادمردان  و علمای پیش‌رو در مبارزات علیه استکبار جهانی همواره موفق باشد.

فرماندار کرمانشاه تصریح کرد: اقدامات حقیر این گروه نشان داد که داعش و داعشیان بویی از دین نبرده‌اند و سند مهم این مدعا رگبار گرفتن عابران پیاده از سوی آنها است.

رنجبر با تاکید بر اینکه توطئه‌هایی که علیه جهان اسلام صورت می‌گیرد یکی پس از دیگری شکست خواهد خورد، افزود: با توجه به نویدهای داده شده از سوی رزمندگان اسلام به زودی شاهد نابودی داعش و داعشیان خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان توطئه‌های زیادی را علیه اسلام ترتیب داده اند، گفت: توطئه‌های خیلی بزرگتر دشمنان اسلام و انقلاب با شکست مواجه شده‌اند.

فرماندار کرمانشاه تاکید کرد: در سایه وحدت و همدلی توطئه‌های جهان استکبار منتهی به شکست خواهد شد.

وی در ادامه رمز بقا و تداوم جمهوری اسلامی را در اتحاد و یکپارچگی دانست و تصریح کرد: با وحدت و یکپارچگی شاهد عمر طولانی نظام و شکست دشمنان اسلام و انقلاب خواهیم بود.

رنجبر تاکید کرد: بهترین مظهر وحدت و یکپارچگی مردم در شرایط کنونی حضور پرشور همه اقشار در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهد بود.

وی اظهار کرد: روز جهانی قدس روز اتحاد همه مسلمانان است و حضور با شکوه مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی در این راهپیمایی خواهد توانست مشت محکم دیگری بر دهان جبهه استکبار و صهیونیست‌ها باشد.

فرماندار کرمانشاه با اشاره به حضور پرشور مردم مومن  و ولایی شهرستان کرمانشاه در تمامی عرصه‌های سرنوشت‌ساز کشور افزود: نمونه این حضور باشکوه را در انتخابات 29 اردیبهشت ماه شاهد بودیم و امیدواریم در روز جهانی قدس شاهد حضور گسترده و میلیونی هموطنانمان در سراسر کشور باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: