• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-26614-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

پویش "ایرانِ من" به کرمانشاه رسید

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به رسیدن پویش "ایران من" به کرمانشاه، ابراز امیدواری کرد، شاهد احداث چند مدرسه در مناطق محروم استان باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، کیوان کاشفی در نشست هم‌اندیشی پویش ایران من که در اتاق بازرگانی کرمانشاه برگزار شد، در خصوص راه‌اندازی ایده این پویش اظهار کرد: در اتاق ایران به دنبال آن بودیم علاوه بر مسئولیت‌های اقتصادی، مسئولیت اجتماعی را نیز در اتاق بازرگانی گسترش دهیم و ایده یک کار خیر از چهار یا پنج سال قبل مطرح شد.

وی افزود: هدف ما صرفا یک کار خیر یا انفاق نبود، بلکه قصد داشتیم کاری انجام دهیم که هدف توسعه‌ای داشته باشد و در آینده خود را بیشتر نشان دهد و از همین رو به جنبش مدرسه سازی رسیدیم.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با بیان اینکه دولت به دلیل محدودیت منابع و امکانات برای تامین فضای آموزرشی مناسب برای همه کودکان و نوجوانان با کمبود مواجه است، یادآوری کرد: پویش ایران من هدف پوشش تحصیلی برای کودکان مناطق محروم را دنبال می‌کند.

به گفته این مسئول، اولین مدرسه این پویش در یکی از روستاهای استان لرستان احداث شد و اکنون 100 مدرسه در نقاط مختلف کشور احداث شده و یا در دست احداث است.

کاشفی با اشاره به اینکه امروز این پویش به کرمانشاه رسیده، خاطرنشان کرد: امیدواریم پس از ساخت اولین مدرسه، به زودی شاهد احداث مدارس بعدی در روستاها و نقاط محروم استان باشیم.

وی گفت: یکی از ابعاد مهم ابن پویش، جلب مشارکت مردمی همان منطقه و استفاده از ظرفیت خود مردم است.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران از خیرین خواست برای احداث مدرسه پویش ایران من پای کار بیایند و اظهار کرد: کمک خیرین حتی می‌تواند به صورت کمک مشورتی و یا کمک امکانات و تجهیزات باشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: