• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-26814-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

شهدا و خانواده‌های آنها بالاترین خدمت را به اسلام کرده‌اند

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه  گفت: شهدا و خانواده های آنها  بالاترین خدمت را به اسلام کرده اند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم فریدون احمدی اظهار کرد: اگرچه شهادت عزیزان امری سخت به نظر می رسد، اما شهدا در بهترین حالت قرار دارند.

وی گفت: خداوند با باز کردن درهای رحمت الهی  به روی خانواده های شهدا بر درد از دست دادن عزیزشان تسکین خواهد گذاشت.
 
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه افزود: شهدا و خانواده های آنها  بالاترین خدمت را به اسلام کرده اند و قطعا بالاترین پاداش را نزد خداوند خواهند داشت.

سردار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف نیز در این دیدار با اشاره به اینکه شهید فریدون احمدی نیز از پاسداران و رزمندگان مخلص و برجسته سپاه بودند که اصرار زیادی برای اعزام به سوریه داشتند، بیان کرد: اسارت ایشان بدست نیروهای تکفیری  امری بسیار ناراحت کننده بود وبعلت اینکه نیروهای تکفیری مانند یک کشور قانونی نبودند امکان پیگیری بسیار سخت بود.

سردار عظیمی گفت: بنا بر گفته همرزمانشان، ایشان از رزمندگان تاثیر گذار و برجسته بودند که در نهایت مظلومیت به شهادت رسیدند.

وی همچنین با بیان اینکه در بحث ماموریت‌های مقابله با تکفیری گری در منطقه کلیه اعزام ها از بین پرسنل داوطلب می باشد و هیچگونه اعزام ماموریتی و سازمانی نداریم، اظهار کرد: تعداد نیروهایی که داوطلب و خواستار اعزام به مقابله با تکفیری ها هستند بسیار زیاد است و این موضوع در بین نیروهای جوان جدید الورود نیز بسیار گسترده است.


سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه نیز در این دیدار گفت:  اگرچه هر شهیدی که استان تقدیم اسلام کرده با ورودش به استان  طراوت و عطر آسمانی را در فضای استان بهمراه آورده است، اما شهید فریدون احمدی از ویژگیهای متفاوت و برجسته  ای برخوردارند .

سردار ریحانی افزود: این شهید والا مقام همچون دیگر شهدای مدافع حرم ضمن  اجر شهادت در غربت،  اجر اسارتی مظلومانه را نیز برای اسلام  متحمل شده اند که این شهید مظلوم را متمایز می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: