• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-3188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

امور مربوط به جوانان را بصورت جدی پیگیری می کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: امور مربوط به جوانان را بصورت جدی پیگیری می کنیم.


  به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سید ارسلان حسینی در سفر به شهرستان اسلام آبادغرب و دیدار با فرماندار این شهرستان، اظهارکرد: این سفر با هدف کمک به ورزش و جوانان شهرستان و بهبود فرآیندهای کاری صورت گرفته است.


 وی افزود: شهرستان اسلام آباد غرب پس از کرمانشاه دومین شهرستان استان از نظر جمعیت و استعدادهای ورزشی است و علاوه بر کشتی در رشته های دیگری نیز برای توسعه بسیار مستعد هستند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، با تقدیر از حمایتهای فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب از ورزش، گفت: انتظار داریم همین حمایت از حوزه جوانان نیز صورت گیرد.

 

حسینی افزود: متاسفانه استان کرمانشاه در ارزیابی های وزارت در حوزه جوانان رتبه پایینی دارد و نیازمند توجه خاص و جدی است.

 

  افشین کریمی فرماندار اسلام آباد غرب نیز گفت: در ورزش و جوانان نیازمند تفکری نو و سیستماتیک هستیم و همین امر وظیفه دست اندرکاران این عرصه را دشوار تر کرده است.

 

وی افزود: کارهای بسیار خوبی در ورزش آغاز و انجام شده که با بضاعت مالی ورزش و جوانان شایسته تقدیر است.


کریمی گفت: این شهرستان از گذشته در بسیاری از رشته های ورزشی مطرح بوده که متاسفانه بدلایل مختلفی این روند ادامه نیافته است.

 

کریمی در ادامه این شهرستان را مستعد در امر ورزش خواند و افزود: متاسفانه به دلیل عدم وجود انگیزه کافی در بین نوجوانان و جوانان، بسیاری از این استعدادها هدر می رود.

 

فرماندار اسلام آبادغرب با اشاره به اینکه در موضوع ماده 88 شهرستان اسلام آبادغرب در گذشته با کم توجهی مواجه شده، گفت: امیدواریم در آینده این مشکلات وجود نداشته باشد.

 

وی یکی از مشکلات و کمبودهای ورزش اسلام آبادغرب را عدم توجه کافی به ورزش همگانی عنوان کرد و گفت: باوجود پیگیری و خواست عمومی متاسفانه در گذشته خیلی به این مهم توجه نشد.


وی افزود: در مجموع فرمانداری از عملکرد دستگاه ورزش و جوانان شهرستان راضی است، اما انتظار داریم در دوره جدید به سمت مطلوب حرکت کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: