• پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-6184-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری کرمانشاه:

توسعه گلخانه ها را با جدیت دنبال می کنیم

معاون اقتصادي و توسعه منابع استانداري كرمانشاه گفت: مديريت ارشد استان توسعه گلخانه ها را به عنوان يك اولويت جدي در حوزه كشاورزي دنبال مي كند و در اين راستا تلاش هاي بسياري براي گسترش اين بخش صورت گرفته است.


به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، رضا رحيمي در بازدید از مجتمع گلخانه اي گلدشت كرمانشاه و كارخانه در دست راه اندازي توليد رب شادچين اظهار کرد: با توجه به محدوديت هاي منابع آبي و نهاده ها، توسعه كشت گلخانه اي يكي از اولويت هاي برنامه اقتصاد مقاومتي ابلاغي از سوي رهبر معظم انقلاب به شمار مي رود.

اين مدير ارشد اقتصادي استان تصريح كرد: كشت گلخانه اي علاوه بر صرفه جويي در مصرف آب، از ارزش افزوده بسيار بالايي برخوردار است و مي تواند علاوه بر توسعه بخش كشاورزي به افزايش درآمد كشاورزان به بهبود وضعيت معيشتي اين قشر مهم از جامعه كمك كند.

وي افزود: در همين راستا احداث مجتمع 10 هكتاري گلخانه اي گلدشت كرمانشاه با دورنماي توليد اقتصادي محصولات كشاورزي مورد توجه جدي قرار گرفته است.

 رحيمي همچنین در حاشيه بازديد از مجموعه در دست راه اندازي كشت و صنعت شادچين با اشاره به اشتغالزايي بيش از 100 نفر در اين مجتمع تاكيد كرد: اين واحد پس از عملياتي شدن مي تواند نقش به سزايي در تكميل زنجيره توليد و ايجاد اشتغال پايدار ايفا کند.

 رحيمي بر لزوم تسريع در روند گازرساني به واحدهاي كشاورزي نیز تاكيد كرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: