• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-2187-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

معاون گردشگری استان:

آماده برگزاری بزرگترین رویداد گردشگری کشور در کرمانشاه هستیم

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: آماده برگزاری بزرگترین رویداد گردشگری کشور در استان هستیم.

 

علیرضا مرادی بیستونی در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از برگزاری رویدادهای مرتبط با حوزه گردشگری استقبال کرده و حتی در نظر دارد که 50 درصد هزینه های کنگره سراسری راهنمایان تور سراسر کشور در استان کرمانشاه را متقبل شود.

 

وی با اشاره به کنگره سراسری راهنمایان تور کشور گفت: این آمادگی را در استان داریم که بتوانیم میزبانی این رویداد بزرگ حوزه گردشگری را به داشته باشیم و در همین راستا مکاتباتی نیز با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور انجام داده ایم.

 

مرادی بیستونی تصریح کرد: از انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمانشاه که پیگیر برگزاری این کنگره بزرگ در استان است کمال تشکر را داریم و در مسیر برگزاری آن، نهایت تلاش و همکاری خود را با این انجمن به انجام خواهیم رسانید.

 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: برگزاری این رویداد بزرگ حوزه گردشگری قطعا تاثیرات مثبتی را بر آینده صنعت گردشگری استان خواهد گذاشت و اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با درک کامل این موضوع، استقبال ویژه ای از اخذ میزبانی این رویداد می کند.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در جلسه هیات مدیره انجمن سراسری راهنمایان گردشگری کشور، میزبانی برگزاری یازدهمین کنگره سراسری این انجمن به استان کرمانشاه واگذار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: