• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-2587-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی کرمانشاه:

باید موانع سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را رفع کنیم

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: باید موانع سرمایه گذاری حوزه گردشگری را رفع کنیم.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سمیه حیدری در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاری که در دفتر معاونت سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه برگزار شد، اظهارکرد: برای رونق صنعت گردشگری استان باید حمایت بیشتری از سرمایه گذاران این عرصه داشته باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: سرمایه گذاران حوزه گردشگری استان با مشکلات بسیاری مواجه هستند که تمام تلاش ما رفع این موانع و مشکلات، به ویژه در حوزه تسهیلات بانکی است.

 

در این جلسه که با حضور نماینده بانک تجارت و نماینده استانداری برگزار شد، مشکلات طرح گردشگری یکی از سرمایه گذاران استان که به علت ورشکستگی به تملک بانک تجارت در آمده مطرح و راهکارهای لازم به منظور رفع موانع موجود و بررسی راه کارهای لازم برای فعالیت مجدد این مجموعه گردشگری مطرح شد.

 

همچنین در این نشست مقرر شد بانک مربوطه پس از درخوست متقاضی اقدامات لازم به منظور بررسی امکان فعالیت مجدد طرح را از طریق تهران انجام دهد که در صورت توانایی سرمایه گذار شرایط فعالیت مجدد این مجموعه فراهم شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: