• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 963-696-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

آغاز احداث تصفیه خانه آب هرسین

عمليات اجرايي احداث تصفيه خانه اضطراري آب شرب شهر هرسين با اعتبار پنج ميليارد و 900 ميليون تومان آغاز شد.
 
به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، مجتبي نيك كردار معاون امور عمراني استانداري كرمانشاه در این مراسم گفت: با توجه به تأكيد استاندار مبني بر احداث تصفيه خانه آب شرب شهر هرسين، شاهد شروع عمليات اجرايي اين تصفيه خانه هستيم و اين سيستم مي تواند تا 200 ليتر بر ثانيه آب را تصفيه كند و آب بسيار بهداشتي و سالمي را در اختيار مردم قرار دهد و مشكل كدورت آب آنان براي هميشه رفع خواهد شد.

نیک کردار همچنين از اتصال شهرستان هرسين به شبكه ريلي كشور و اتمام عمليات ساخت بزرگراه اين شهرستان در سالجاري خبر داد و اظهار کرد: با توجه به وجود ايستگاه قطار در روستاي سرماج و قرار گرفتن اين شهرستان در بخشي از بزرگراه شمال غرب به جنوب غرب نويد آينده خوبي در جهت توسعه و رفع محروميت اين شهرستان است.


اميرشاه آبادي فرماندار شهرستان هرسين نیز گفت:  شروع عمليات اجرايي تصفيه خانه آب شرب شهر هرسين كه از مطالبات به حق مردم است با تلاش و اقدامات دلسوزانه و شبانه روزي استاندار، نماينده مردم شهرستان در مجلس شوراي اسلامي، معاون امور عمراني استانداري و مديرعامل شركت آبفا استان كرمانشاه ميسر و امكان پذير شد .

شاه آبادي در اين مراسم از مديرعامل شرکت آب و فاضلاب استان كرمانشاه خواست كه پروژه مذكور در بازه زماني كمتر از شش ماه با توجه به مشكلات فصول بارندگي به اتمام برسد .

فرماندار هرسين ادامه داد: اعتبارات عمراني سالجاري شهرستان هرسين 9 ميليارد و 200 ميليون تومان بوده كه نسبت به سال گذشته 77 درصد رشد داشته است.

 شاه آبادي از اختصاص مبلغ پنج ميليارد و 400 ميليون توماني به حوزه عمران شهري خبر داد .

فرماندار هرسين در پايان سخنانش خواستار وحدت و همدلي هرچه بيشتر مجموعه حاكميتي اين شهرستان در راستاي خدمت به مردم شد.

 عليرضا تخت شاهي مديرعامل شركت آبفا استان كرمانشاه نیز گفت: كليه مراحل قانوني احداث تصفيه خانه اضطراري آب شرب هرسين طي شده و اين تصفيه خانه بخشي از طرح آب رساني بلند مدت شهر هرسين خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: