• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 963-2687-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

کرمانشاه میزبان نمایشگاه سراسری صنایع دستی می شود

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گفت: کرمانشاه میزبان نمایشگاه سراسری صنایع دستی می شود.

 

پروانه حیدری در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: نمایشگاه سراسری صنایع دستی و سوغات استانها از 15 تا 20 شهریور در شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

 

وی گفت: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد برگزار خواهد شد.

 

این مقام مسئول در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: هنرمندان و صنعتگران برجسته سراسر کشور در این نمایشگاه حضور می یابند و آخرین تولیدات سنتی خود را به معرض نمایش و فروش قرار خواهند داد.

 

حیدری تاکید کرد: برگزاری چنین نمایشگاه هایی فرصت مناسبی است که هنرمندان برجسته کشور گردهم آیند و ضمن فروش تولیدات خود، به بحث و تبادل نظر و تعامل با یکدیگر و استفاده تلفیقی از هنرهای یکدیگر بپردازند.

 

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: همچنین حضور در این نمایشگاه ها می تواند کمک قابل توجهی به اقتصاد هنرمندان فعال در عرصه صنایع دستی باشد.

 

وی خاطرنشان کرد: معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه نگاه ویژه ای به حضور هنرمندان استان در نمایشگاه های داخلی و خارجی دارد و همواره به دنبال فراهم آوردن چنین موقعیت هایی است که هنرمندان استان بتوانند در نمایشگاه ها حضور یابند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: