• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-30614-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:

توسعه فعالیت‌های قرآنی در مدارس استان را در برنامه داریم

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه بر لزوم توسعه فعالیت‌های قرآنی در مدارس  تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سلیمان محبی با تاکید بر اینکه توسعه فعالیت‌های قرآنی در مدارس استان را در برنامه داریم، اظهار کرد:  توسعه فعالیت‌های قرآنی در مدارس نقش مهمی در آموزش سبک زندگی اسلامی به دانش آموزان امروز به عنوان آینده سازان فردای کشور خواهد داشت.

محبی یادآور شد: قرآن کتاب هدایت انسان‌ها است و با بهره‌گیری از آموزه‌های آن می‌توان زندگی سعادتمندانه‌ای را در دنیا و آخر تجربه کرد و همه اینها اهمیت توسعه فعالیتهای قرآنی در مدارس را نشان می‌دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه اضافه کرد: با توسعه فعالیت‌های قرآنی در مدارس می‌توان دانش‌آموزان را به بهترین نحو آماده حضور در اجتماع در آینده کرد.

محبی در ادامه با اشاره به شرکت بیش از 120 هزار دانش آموز استان کرمانشاه در مسابقات قرآن در سال جاری، این رخداد را ارزشمند توصیف کرد.

محبی تاکید کرد: استان کرمانشاه از ظرفیت های بزرگ قرآنی کشور است، بنابراین شناسایی و تجلیل از خادمین قرآن و مدارسی که در این خصوص دارای فعالیت های مضاعف می باشند، از برنامه های اساسی آموزش و پرورش استان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به تقدیر از شش مدرسه برتر استان در زمینه بسط و گسترش فعالیت های قرآنی، افزود: مدیران، معاونان و دست اندرکاران این مدارس  مورد تقدیر قرار گرفتند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: