• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-30914-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

فرماندار کرمانشاه:

باید فرهنگ کتاب و کتابخوانی ترویج شود

فرماندار کرمانشاه گفت: مسئولین و مدیران باید از نزدیک با مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی آشنا شوند.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، فضل الله رنجبر  در بازدید از کتابخانه عمومی امیرکبیر کرمانشاه، با اشاره به اهمیت ویژه کتاب و کتابخوانی در راستای ارتقای سطح فرهنگی جوانان و نوجوانان شهر و مقابله با مباحث تهاجم فرهنگی، اظهار کرد: اگر بخواهیم آینده را بسازیم، باید با جدیت توجه ویژه ای به موضوع کتاب و کتابخوانی داشته باشیم.

رنجبر با اشاره به اهمیت توجه ویژه مسئولین به کتابخانه‌های عمومی تاکید کرد: بهترین راهکار برای  اینکه شهروندان خوبی داشته داشتیم، ارتقای سطح آگاهی جامعه با ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی بسیار خوبی در محیط کتابخانه ها در حال انجام است، از مدیران شهری به ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمانشاه درخواست کرد: از کتابخانه‌های عمومی شهر بازدید داشته باشند.

رنجبر ادامه داد: با توجه به اینکه بودجه های دولتی برای نگهداری ساختمانها و فضای اداری کافی نیست، از همه جامعه خیرین کرمانشاه و نهادهای عمومی مثل شورای شهر و شهرداری‌ها انتظار می‌رود کمک بیشتری به اداره کل کتابخانه های عمومی استان داشته باشند.

 معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه  نیزدر این دیدار به معرفی  بخش‌های مختلف کتابخانه امیرکبیر و ارائه گزارش مختصری از فعالیت های اداره کتابخانه های عمومی استان پرداخت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: