• پنجشنبه ۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 963-1985-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت کرمانشاه:

حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس نشانه مردمی بودن نظام است

امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: روز قدس و حضور پرشور مردم در این راهپیمایی بیش از هر چیز نشان از مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

حجت الاسلام محمد حجتی در آستانه روز قدس در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با تاکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در راهپیمایی این روز، اظهار کرد: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی در تثبیت وحدت بین مردم اهمیت زیادی دارد و به جهانیان ثابت خواهد کرد که مردم ایران اسلامی با هم اتحاد دارند.

حجتی با اشاره به اینکه دشمنان از اتحاد بین مسلمانان واهمه دارند، اضافه کرد: این مهم ضرورت تقویت اتحاد بین مسلمانان با حضور پرشور در صحنه‌های اینچنینی را بیشتر می‌کند.

امام جمعه موقت کرمانشاه بیان کرد: انسجام بین مسلمانان آنها را در برابر دشمنان و توطئه‌های گاه و بیگاه آنها بیمه خواهد کرد.

وی در ادامه اشاره‌ای هم به عملیات موشکی اخیر ایران علیه تروریست‌ها داشت و از این اقدام به عنوان یک پاسخ به‌جا یاد کرد.

حجتی با تاکید بر اینکه عملیات موشکی ضدتروریستی ایران علیه داعش دنیا را به لرزه درآورد، اضافه کرد: این عملیات موشکی به جهانیان ثابت کرد که ایران اسلامی با تمام توان از تمامیت ارضی خود دفاع خواهد کرد و در این راه با هیچ کسی شوخی ندارد.

وی پرداختن اکثر رسانه‌های دنیا به موضوع عملیات موشکی ضدتروریستی ایران علیه داعش را حائز اهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد: این حرکت انقلابی مشت محکمی بر دهان داعش و طرفداران داعش و تو دهنی محکمی به دشمنان نظام بود.

امام جمعه موقت کرمانشاه یادآور شد: این حرکت سبب خواهد شد تا دشمنان جرات تعرض به خاک ایران اسلامی را نداشته باشند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: