• پنجشنبه ۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 964-514-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

آیت‌الله ممدوحی:

راهپیمایی روز جهانی قدس عرصه اعلام قدرت مردم است

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم راهپیمایی روز جهانی قدس را عرصه اعلام قدرت مردم دانست.

آیت‌الله حسن ممدوحی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: مردم باید به هر میزان که امنیت و قدرت کشور را ارزشمند می‌دانند، برای دور کردن نظام از توطئه‌های دشمنان در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور پرشور داشته باشند.

آیت‌الله ممدوحی حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس را یک نبرد سیاسی برشمرد و افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس عرصه اعلام قدرت مردم بوده و دشمنان نظام را بار دیگر مایوس خواهد کرد.

این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: اگر برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضعف و سستی از خود نشان دهیم، دشمنان احساس خواهند کرد که مردم پشتیبان نظام نبوده و این می‌تواند برای ما خطرناک باشد، لذا باید با تمام قوا در راهیپمایی روز جهانی قدس حضور پیدا کرده و بار دیگر مشت محکمی را بر دهان دشمنان اسلام و انقلاب بکوبیم.

آیت‌الله ممدوحی یادآوری کرد: حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس تجدید بیعتی دوباره با نظام بوده و آن را در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه خواهد کرد و دشمنان را از هرگونه تصمیم گیری و توطئه‌ای علیه نظام مایوس می کند.

نماینده پیشین مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در ادامه اشاره ای هم به عملیات موشکی ایران علیه تروریست های داعش داشت و تاکید کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بگونه ای اعلام پشتیبانی از اقدامات نظام  بوده و نقش مهمی در افزایش اقتدار ایران اسلامی خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: