• چهارشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-1188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

آغاز جشنواره زیبایی اسب کرمانشاه + برنامه زمانبندی نمایش اسبها

رییس هیات سوارکاری استان کرمانشاه از آغاز جشنواره زیبایی اسب عرب و کرد در کرمانشاه خبر داد.

 

ستار الماسی در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه در این باره اظهارکرد: این جشنواره در دو بخش (جام ورسوز جوی) ویژه نمایش زیبایی اسبهای عرب در روزهای 7، 8 و 9 تیر ماه و جام اسب اصیل کرد(جام ساواش جهان) در روزهای 10 و 11 تیر ماه برگزار می شود.

 

وی با تشریح برنامه زمانبندی نمایش اسب های عرب در بخش اول این جشنواره تحت عنوان (جام ورسوز جوی) اظهارکرد: مراسم افتتاحیه این مسابقات، امروز راس ساعت 17 با حضور مردم و مسئولین ورزشی استان در ورزشگاه 15 هزار نفری 15 خرداد کرمانشاه برگزار خواهد شد.

 

الماسی تصریح کرد: از ساعت 17 و 30 دقیقه آغاز جشنواره را با کلاس مادیانهای یکساله خالص ایرانی خواهیم داشت که این بخش از جشنواره تا برگزاری فینال نریانهای جوان خالص ایرانی به طول می انجامد.

 

رییس هیات سوارکاری استان کرمانشاه با بیان اینکه این جشنواره صرفا در ساعات عصر روزهای یاد شده برگزار می شود، گفت: در ساعت 17 روز پنجشنبه هشتم تیر ماه این جشنواره به نمایش و داوری نریانهای بزرگسال خالص ایرانی و مادیانهای رده اکاهو اختصاص می یابد.

 

وی همچنین خاطرنشان کرد: در روز پایانی این بخش از جشنواره (جام ورسوز جوی) یعنی عصر روز جمعه از ساعت 17 شاهد نمایش و داوری نریانهای رده اکاهو خواهیم بود.

 

الماسی یادآور شد: ورود به استادیوم محل برگزاری جشنواره زیبایی اسب کرمانشاه برای عموم مردم آزاد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: