• دوشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-887-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

معاون گردشگری استان خبرداد:

تشدید بازدیدهای نظارتی از تاسیسات گردشگری کرمانشاه

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از تشدید بازدیدهای نظارتی از تاسیسات گردشگری استان در ایام تابستان خبر داد.

 

علیرضا مرادی بیستونی در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: با آغاز دور جدید مسافرت ها در ایام فصل تابستان که در واقع فصل اوقات فراغت دانش آموزان و بعضا تعطیلات خانواده هاست، اداره کل میراث فرهنگی استان با همکاری دیگر دستگاه های مرتبط اقدام به تشدید بازدیدهای نظارتی خود از تاسیسات گردشگری استان کرده است.

 

وی ادامه داد: هدف از انجام این بازدیدها، ارائه خدمات بهتر به گردشگران و جلب رضایت آنها برای سفر مجددشان به استان در آینده است.

 

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: در این بازدیدهای نظارتی علاوه بر کارشناسان و بازرسان معاونت گردشگری استان، کارشناسان و بازرسانی از ادارات بهداشت، تعزیرات حکومتی، امور اصناف، پلیس اماکن و... حضور دارند.

 

مرادی بیستونی تصریح کرد: این بازدیدهای نظارتی به صورت دوره ای و مستمر از کلیه هتل ها، هتل آپارتمانها، مهمانپذیرها، کمپ های موقت و دائمی، رستورانها، دفاتر خدمات گردشگری، آژانس های مسافرتی، مجتمع های تفریحی توریستی، غذاخوری های بین راهی و ... انجام می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: تامینبعد سلامت گردشگران از نکات اساسی و کلیدی در صنعت گردشگری است که اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با انجام این نظارت ها در این راستا گام بر می دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: