• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-987-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

مدیر مجموعه تفریحی توریستی قوری قلعه:

در صورت موافقت محیط زیست، مسیر داخل غار را توسعه می‌دهیم

مدیر مجموعه تفریحی توریستی قوری قلعه گفت: در صورت اخذ مصوبه طرح طبیعت گردی و محیط زیست و تصویب در کارگروه گردشگری استان، مسیر داخل غار را برای بازدید گردشگران توسعه می دهیم.

 

سیدمحمدامین حسینی در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به برنامه های در دست اجرای شرکت توسعه گردشگری استان برای توسعه مجموعه تفریحی توریستی غار قوری قلعه اظهارکرد: مجموعه تفریحی توریستی غار قوری قلعه پتانسیل بسیار بالایی برای توسعه دارد و ما نیز در قالب شرکت توسعه گردشگری استان برنامه های خاصی را برای اجرا در این مجموعه تفریحی توریستی تدارک دیده ایم.

 

وی تاکید کرد: البته اجرای بخش قابل توجهی از این برنامه ها منوط به اخذ مصوبه طرح طبیعت گردی و محیط زیست و تصویب در کارگروه گردشگری استان است.

 

حسینی تصریح کرد: یکی از این برنامه های مدنظر مجموعه، ادامه مسیر بازدید گردشگران در داخل غار است. در حال حاضر گردشگران فقط می توانند تا مسیر 450 متری از طول 3 کیلومتری غار را بازدید کنند که با اجرای طرحی در نظر داریم طول مسیر بازدید گردشگران در داخل غار را افزایش دهیم که البته این مهم نیز منوط به اخذ مصوبه طرح طبیعت گردی و محیط زیست و تصویب در کارگروه گردشگری استان است.

 

مدیر مجموعه تفریحی توریستی غار قوری قلعه گفت: همچنین در نظر داریم یکسری مسیرهای طبیعت گردی و کمپ های کوهنوردی در اطراف مجموعه جهت بازدید تورهای گردشگری ایجاد کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: ایجاد کلبه های اقامت و سلامت در داخل مجموعه تفریحی توریستی قوری قلعه از دیگر برنامه های در دست اجرای شرکت توسعه گردشگری استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: