• سه شنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-886-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان:

امسال 36 هزار کرمانشاهی در کنکور سراسری رقابت می کنند

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان کرمانشاه گفت: امسال 36 هزار کرمانشاهی در آزمون کنکور سراسری با هم به رقابت می پردازند.

 

دکتر علی سلیمی در گفت و گو با خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه اظهارکرد: 20 هزار نفر از مجموع داوطلبین کنکور امسال در شهر کرمانشاه و 16 هزار نفر در سطح شهرستانها هستند.


وی با اشاره به اینکه امسال بیش از 50 درصد متقاضیان شرکت در آموزن سراسری کنکور مربوط به رشته علوم تجربی هستند، گفت: 63 درصد متقاضیان کنکور امسال زن و 37 درصد مرد هستند.


وی افزود: آزمون سراسری کنکور امسال در سه مرکز دانشگاه رازی، دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان آموزش و پرورش در استان کرمانشاه برگزار می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: در هر کدام از این سه مرکز امتحانی نیز چندین حوزه امتحانی مشخص شده که متقاضیان بر اساس دسته بندی های صورت گرفته می توانند به حوزه امتحانی مندرج در کارت ورود به جلسه خود مراجعه کنند.

 

سلیمی تاکید کرد: در دانشگاه رازی کرمانشاه 10 حوزه امتحانی برای داوطلبان کنکور سراسری 96 در نظر گرفته شده است.

   

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: این آزمون سراسری با رشته های علوم ریاضی و علوم انسانی در نوبت صبح روز پنجشنبه آغاز شده و در ادامه با آزمون رشته هنر در بعدازظهر روز پنجشنبه ادامه می یابد. همچنین داوطلبان رشته علوم تجربی صبح روز جمعه و داوطلبان رشته زبانهای خارجی بعدازظهر روز جمعه هفته جاری آزمون می دهند.

 

سلیمی تاکید کرد: به هر کدام از شرکت کنندگان در این آزمون سراسری دو دفترچه عمومی و تخصصی برای پاسخگویی به سوالات داده می شود.

 

وی همچنین به کلیه داوطلبان شرکت در این آزمون سراسری توصیه کرد: از آوردن هرگونه وسایل اضافی همچون موبایل خودداری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: