• یکشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-13714-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه:

کلاسهای آموزشی برای خبرنگاران حوزه اقتصادی استان برگزار می‌شود

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه از برگزاری کلاسهای آموزشی ویژه خبرنگاران حوزه اقتصادی استان خبر داد.

شریف خسروی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به لزوم افزایش سطح آگاهی و دانش خبرنگاران حوزه اقتصادی، گفت: بسیاری مباحث این حوزه تخصصی است و نیاز است خبرنگاران بیش از پیش با مباحث این حوزه آشنا شوند تا بتوانند به رسالت خود در این زمینه به نحو بهتری عمل کنند.

وی افزود: چنانچه اطلاعات اقتصادی یک خبرنگار به عنوان نماینده جامعه افزایش یابد، قطعا مطالبه‌گری بیشتری در این امور از مسئولین مربوطه خواهد داشت.

خسروی خاطرنشان کرد: این کلاسها با همکاری مرکز خدمات سرمایه گذاری(پنجره واحد) برگزار می‌شود و همزمان از توان روابط عمومی استانداری کرمانشاه در برگزاری آن استفاده می‎‌‍شود.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه با اشاره به استفاده از اساتید مجرب حوزه اقتصاد در برگزاری این کلاسها، گفت: اساتید این دوره لزوما استاد دانشگاه نیستند و سعی ما این است که از حضور افراد موفق حوزه اقتصاد از جمله مدیران موفق اقتصادی و کارآفرینان برتر برای آموزش استفاده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: