• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-3188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

مجمع عمومی انتخابات هیات رئیسه فوتبال کرمانشاه برگزار شد

مجمع عمومی هیات فوتبال استان کرمانشاه به منظور انتخاب اعضای هیات رئیسه این هیات به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، در این مجمع۲۲ عضو رای خود را برای انتخاب دو نایب رییس هیات به صندوق انداختند.

 

بر اساس اعلام قبلی رییس هیات فوتبال مقرر بود در این مجمع  ماشاالله حاتمی و مهناز صادقی جهت تصدی پست های نائب رئیس و نائب رئیس بانوان از مجمع رای اعتماد بگیرند که بر اساس نظر اعضای مجمع این اتفاق نیفتاد.

 

در این رای گیری ماشالله حاتمی هفت رای موافق و 14 سفید کسب کرد. همچنین مهناز صادقی 10 رای موافق و یازده رای سفید کسب کرد و نتوانستند به عنوان نایب رئیس از مجمع رای لازم را کسب کنند.

 

اما در بخش نماینده هیاتهای شهرستانهای استان علی اکبر قدیمی به عنوان کاندیدای این بخش توانست با 15 رای موافق و شش رای سفید از مجمع رای اعتماد بگیرد.

 

سید ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این نشست با اشاره به اهمیت نقش مجامع در پیشبرد امور گفت: مجمع به عنوان بالاترین رکن تصمیم گیری در هر هیئت ورزشی باید نقش خود در این مسیر را به خوبی ایفا کند.

 

وی افزود: اعضای مجامع هیات ورزشی باید به اهمیت مسئولیتی که بر عهده آنها گذاشته شده واقف باشند و در مسیر توسعه آن رشته ورزشی با آگاهی و شناخت کامل رای دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: