• پنجشنبه ۱۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-4784-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه:

تبعيض در زمينه استخدام جوانان اهل حق غيرقانونی است

استاندار كرمانشاه گفت: هرگونه تبعيضي در زمينه استخدام جوانان كرمانشاهي و از جمله جوانان اهل حق غيرقانوني است و اصولاً مردم ايران براي برداشته شدن تبعيض ها انقلاب كردند.


به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازاني در سفر كاري يك روزه به كوزران گفت: طي دهه هاي گذشته خدمات عظيم و گسترده اي از سوي نظام جمهوري اسلامي به مناطق روستايي و بخش ها و شهرستان هاي مختلف صورت گرفته است، بگونه اي كه اگر به دو دهه قبل بازگرديم مشاهده مي كنيم كه راهي طولاني و افتخارآميز را طي كرده ايم و خدمات بسيار درخشاني انجام گرفته است.

استاندار كرمانشاه ادامه داد:  درخت تنومند انقلاب اسلامي با وجود تحمل 8 سال جنگ تحميلي و پذيرفتن خسارات بسيار و تداوم دشمني ها و تحمل تحريم هاي بين المللي همچنان استوار به رشد خود ادامه مي دهد و توانسته كارهاي بزرگي انجام دهد.
 
اين مقام عالي استان افزود: در سالهاي ابتدايي انقلاب، بسياري از زنان موقع زايمان دچار مرگ مي شدند و يا بسياري از نوزادان در بدو تولد از ميان مي رفتند و درصد زيادي از بچه ها و به خصوص دخترها به دليل كمبود مدارس روستايي از تحصيل باز مي ماندند، ولي اكنون روستاها داري مدارس و امکانات تحصيلي هستند و از آب، برق، مخابرات و راه مناسب برخوردارند و اکثریت قریب به اتفاق روستاهاي بالاي 20 خانوار گاز رساني شده اند.

وي در ادامه از برخي كارها در حوزه عمرانی خبر داد و افزود: ترميم آسفالت جاده كوزران به كرمانشاه يكي از مطالبات مردم منطقه است و اين كار به زودي انجام مي شود. همچنين سيستم فاضلاب شهري كوزران نيز اجرايي ميشود.

 وي درادامه اظهار کرد: بر اساس تعاليم امام (ره) و قانون اساسي و فرهنگ انقلاب هرگونه تبعيض در اين كشور جايي ندارد و اصولاً مردم ما انقلاب كردند تا اين تبعيض ها را از ميان ببرند.

استاندار كرمانشاه تصريح كرد: هرگونه تبعيضي در زمينه استخدام جوانان كرمانشاهي و از جمله جوانان اهل حق غيرقانوني است و هر كس به مشكلي در اين زمينه برخورد  كرد به استانداري كرمانشاه منعكس نمايد تا پيگيري كنيم.

وي از جوانان بخش کوزران خواست براي اشتغال، تنها منتظر دولت نمانند و خودشان به تلاش و ايده پردازي بپردازند و از ظرفيت هاي حوزه كشاورزي، گردشگري و صنايع دستي كوزران براي اشتغال زايي استفاده كنند و دولت نيز حامي آن ها خواهد بود.

اين مقام عالي استان در مورد وضعيت طرح سامانه سردسيري نیز گفت: اين طرح در مرحله مطالعه است و وزارت نيرو در مورد توجيه اقتصادي آن دچار ترديد است و مذاكرات و پيگيري ها در اين زمينه ادامه دارد.

رازاني همچنین از رأي 85 درصدي مردم بخش كوزران به دكتر روحاني و حمايت آن ها از تداوم دولت تدبير و اميد قدردانی كرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: