• شنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-1186-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور:

دانشگاه‌هایی که به حل مسائل منطقه بپردازند، بیشتر مورد حمایت قرار می‌گیرند

معاون علمی فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دانشگاه‌هایی که به حل مسائل منطقه خود بپردازند، بیشتر مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، دکتر محمدرضا واعظ مهدوی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی دانشگاه رازی کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: انتظار ما از دانشگاه ها و مراکز علمی فرهنگی کشور این است که به حل مسائل صنعتی، اجتماعی و فرهنگی منطقه خود بیشتر بپردازند.

 

وی تاکید کرد: هر مجموعه ای که در حل مسائل اجتماعی، صنعتی و فرهنگی منطقه خود ورود کند و همچنین فارغ التحصیلان آن بتوانند راحتر جذب بازار کار شوند، بیشتر مورد حمایت سازمان برنامه و بودجه قرار می گیرند.

 

واعظ مهدوی همچنین در خصوص دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشگاه رازی کرمانشاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کشور است و امسال 110 میلیارد تومان اعتبار به همراه 20 میلیارد تومان اعتبار ویژه برای پروژه های عمرانی و همچنین شش میلیارد تومان اعتبار برای تعمیرات دانشگاه رازی اختصاص داده شده است.

 

این مقام مسئول در سازمان برنامه و بودجه گفت: دانشکده شیمی دانشگاه رازی یکی از سرآمدارن علمی در کشور است که امروز شاهد آنیم که ساختمان جدید این دانشکده با پیشرفت 70 درصدی در دست ساخت است.

 

واعظ مهدوی خاطرنشان کرد: دانشکده شیمی، دانشکده حسابداری و اقتصاد، ساختمان آزمایشگاه مرکزی و دانشکده برق و کامپیوتر از جمله پروژه هایی است که انتظار داریم با تخصیص بودجه آنها به زودی به بهره برداری برسند.

 

وی تاکید کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر زیرساخت های بسیار خوبی در دانشگاه رازی کرمانشاه ایجاد شده است.

 

معاون علمی فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: بررسی وضعیت آموزش عالی، بررسی وضعیت پژوهش و فناوری، بررسی وضعیت آموزش عمومی و بررسی وضعیت حوزه فرهنگی استان کرمانشاه از جمله اهداف این سفر به استان کرمانشاه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: