• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-4188-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

باید زمینه حضور موفق ورزشکاران استان در بازیهای آسیایی 2018 فراهم شود

  نشست استانی ستاد بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا به ریاست مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در این نشست که با حضور مسوولین 17 هیات ورزشی مدال آور استان برگزار شد، با تبریک افتخار آفرینی اخیر برخی قهرمانان استان در رقابتهای برون مرزی اظهارکرد: این ستاد با هدف تاثیر مستقیم بر موفقیت ورزشکاران استان در رقابتهای آسیایی جاکارتا تشکیل شده و هدف نهایی آن کمک به کسب افتخار برای کشور عزیزمان است.

 

وی به سطح بالای ورزش استان کرمانشاه در زمینه استعداد و قهرمان پروری اشاره کرد و گفت: این ستاد یک تشکیلات معمولی نیست و همه باید با جدیت در این ستاد حضور تاثیرگذار و فعال داشته باشند.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: برای تامین منابع مالی مورد نیاز این ستاد نیز مسیرهایی پیش بینی شده که امیدواریم به نتیجه برسد.

 

حسینی ادامه داد: از امروز روزشمار جاکارتا برای ورزش استان شروع شده و همه باید مراقبت کنیم تا ورزشکاران ما احساس کنند به آنها توجه می شود.

 

وی به مربیان و نقش آنها در مسیر موفقیت ورزشکاران نیز اشاره کرد و افزود: در استان باید به بهترین نحو به وظیفه خود عمل کنیم و با فدراسیون ها برای حمایت های بیشتر در تعامل باشیم.

 

حسینی ایجاد انگیزه، تقویت حوزه پشتیبانی از قهرمانان، در اختیار گذاردن امکانات ورزشی، توجه پزشکی و ورزشی به قهرمانان، تشکیل کمیته های تخصصی و پیگیری وضعیت قهرمانان را از وظایف و رویکردهای این ستاد در استان ذکر کرد.

 

در پایان این نشست مقرر شد جلسات ستاد استانی بازی های آسیایی 2018 جاکارتا در کرمانشاه بصورت ماهانه برگزار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: