• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 964-5884-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

یک مسئول خبر داد:

آغاز طرح نظارت بر ثبت‌نام مدارس از اول مرداد

رئیس نظارت بر گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از آغاز طرح نطارت بر ثبت‌نام مدارس از اول مرداد خبر داد.

گودرز فهیمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به آغاز ثبت‌نام دانش آموزان در مدارس، اظهار کرد: طرح نظارت بر شیوه ثبت نام در مدارس و اخذ شهریه‌ها از اول مرداد آغاز می‌شود و تا پایان سال هم ادامه دارد.

وی ادامه داد: از آنجایی که برخی مدارس شهریه را به صورت اقساطی دریافت می‌کنند و معمولا تا پایان سال طول می‌کشد که شهریه تسویه شود، طرح نظارتی را تا پایان سال ادامه می‌دهیم.

رئیس نظارت بر گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه یادآوری کرد: در قالب این طرح به مدارس مراجعه می‌کنیم و ابتدا نظارت می‌کنیم که حتما تعرفه‌های مصوب شهریه آموزش و پرورش در معرض دید قرار داشته باشد.

فهیمی با بیان اینکه در ادامه پرونده ثبت‌نام چند دانش‌آموزش را به صورت تصادفی بیرون می‌آوریم، افزود: بر اساس شماره‌ها با والدین دانش‌آموزان تماس می‌گیریم و میزان شهریه‌ای که از آنها گرفته شده را سوال می‌کنیم.

وی تاکید کرد: مدارس حق ندارند هیچ هزینه اضافی بجز آنچه که برای آنها مصوب شده دریافت کنند و بابت خدمات و امکانات جانبی که در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد وجه اضافی بگیرند.

رئیس نظارت بر گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه هنوز تعرفه مصوب مدارس به آنها ابلاغ نشده است، خاطرنشان کرد: آنچه که مدارس دریافت می‌کنند، بصورت علی‌الحساب است.

فهیمی از برخورد با مدارسی که وجه اضافه دریافت می‌کنند خبر داد و از والدین خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف به تعزیرات حکومتی مراجعه کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: