• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-4688-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه:

باید بازنگری اساسی در حوزه ورزش شهرستانها داشته باشیم

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: در حوزه ورزش و جوانان باید روزانه 16 ساعت تلاش کرد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، ارسلان حسینی در جریان سفر به گیلانغرب در دیدار با فرماندار این شهرستان اظهارکرد: جذب بیشتر مردم به ورزش و ایجاد تحرک جدی در ورزش همگانی در کنار نوسازی و بهسازی اماکن ورزشی موجود از جمله نیازهای ورزش استان و شهرستانها است.

 

وی افزود: خوشبختانه زیرساخت های لازم برای توسعه ورزش قهرمانی و همگانی تا حدودی در تمامی شهرستانها مهیاست، اما برای استفاده بهینه از این فضاها برنامه عملیاتی نداشته ایم و همین مسئله موجب شده سرانه ورزشکار در استان رشد چندانی نداشته باشد.

 

حسینی بهسازی اماکن ورزشی موجود و مرمت آنها را نیاز جدی ورزش استان عنوان کرد و گفت: در این بخش نیازمند نگاه مثبت و حمایت فرمانداران هستیم.

 

وی در ادامه اظهار کرد: باید بستر و شرایط فرهنگی و اجتماعی مناسب برای ورزش کردن همه اقشار مختلف در شهرستان ها ایجاد کنیم.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: باید بازنگری اساسی و جدیت بیشتری در حوزه ورزش شهرستانها داشته باشیم و با نگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه این کار را انجام دهیم.

 

وی ادامه داد: در بخش جوانان وظایف و تکالیفی داریم که یکی از آنها ساماندهی نحوه حمایت و اقدامات سایر دستگاه های متولی و مسئول در بخش جوانان است.

 

همچنین همتی فرماندار شهرستان گیلانغرب در این دیدار با اشاره به سابقه خوب برخی ورزش ها در این شهرستان گفت: تلاش های زیادی برای بهبود شرایط ورزش این شهرستان صورت گرفته، اما علیرغم این هنوز انسجام مناسبی پیدا نکرده است.

 

وی افزود: گیلانغرب در حوزه ورزش و استعدادهای درخشان ورزشی از مناطق مستعد استان است و می طلبد اداره کل ورزش و جوانان استان نگاه ویژه تری به این مهم داشته باشد.

 

فرماندار گیلانغرب در پایان از برنامه ریزی جهت استفاده از ظرفیت خیرین و بازارچه مرزی در حوزه ورزش خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: