• چهارشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-19414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمانشاه خبر داد:

موافقت هيأت دولت با ایجاد بازارچه مرزی "تیله کوه"


استاندار كرمانشاه از تعیین نقشه محدوده منطقه آزاد تجاری صنعتی قصرشيرين و موافقت با ایجاد بازارچه مرزی تیله کوه در نشست اخير هيأت دولت خبر داد.


به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، اسدالله رازاني اظهار کرد: در نشست اخير هيأت دولت به ریاست رییس جمهور، هیات وزیران با هدف بهبود رفاه و ارتقای معیشت مرزنشینان و محرومیت زدایی از مناطق مرزی و نگهداشت جمعیت در آن مناطق از طریق رونق‌بخشی به فعالیت بازارچه های مرزی، با پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر ایجاد تعدادی از بازارچه های مشترک مرزی موافقت کرد.

استاندار كرمانشاه افزود: به موجب این مصوبه، بازارچه مرزی تیله کوه واقع در استان کرمانشاه و نیز بازارچه های چیلات و شهابی واقع در استان ایلام دارای مرز مشترک با کشور عراق ایجاد می شوند.

اين مقام عالي استان ادامه داد: همچنین در اين نشست نقشه محدوده مناطق آزاد تجاری صنعتی  قصرشیرین  تعیین شد.

وي تصريح كرد: تصويب اين مصوبات ارزشمند حاصل ماه ها پیگیری و رايزني هاي مستمر و گسترده مديريت ارشداستان است و اين روند پيگيري ها همچنان تداوم خواهد داشت.

رازانی همچنین با اشاره به رأی چشمگیر مردم استان در انتخابات اخیر به دكتر روحاني افزود: بدون ترديد دولت تدبیر و امید نگاهی ویژه به استان کرمانشاه دارد و با اجرای طرح ها و برنامه هایی از این دست، شاهد شكوفايي و رونق اقتصادي و نهایتا توسعه استان کرمانشاه خواهيم بود.

استاندار كرمانشاه خاطرنشان ساخت: مديريت ارشد استان با جديت توسعه كرمانشاه را در تمامي بخش ها در دستور كار دارد و با پيگيري، نظارت و برنامه ريزي به دنبال اجراي طرح هاي اقتصادي و عمراني خرد و ‌کلان براي شكوفايي و پيشرفت هر چه بيشتر استان است.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: