• پنجشنبه ۲۲ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-2387-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

افتتاح 3 دفتر خدمات مسافرتی در کرمانشاه

بالایی:
باید ایده های جدید برای رونق گردشگری استان شکل گیرد

 سه دفتر خدمات مسافرتی کرمانشاه با حضور مدیرکل میراث فرهنگی و معاون گردشگری استان افتتاح شد.

 

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، جلیل بالایی در مراسم افتتاح این دفاتر با بیان اینکه با افتتاح این سه دفتر تعداد دفاتر خدمات مسافرتی فعال در شهر کرمانشاه به 41 دفتر افزایش یافت، گفت: در حال حاضر 52 دفتر خدمات مسافرتی در سطح استان فعال هستند.

 

وی هدف از توسعه دفاتر خدامات مسافرتی را ایجاد یک فضای رقابتی میان دفاتر عنوان کرد و گفت: ورود تفکرات جدید و جوان به عرصه گردشگری فرصت مناسبی‌ست تا ایده های جدید برای رونق گردشگری استان شکل بگیرد.

 

بالایی با اشاره به نقش تاثیرگذار دفاتر در رونق گردشگری استان، اظهارکرد: تبلیغات مناسب در معرفی استان کرمانشاه، شکل دهی تورهای مناسب و پکیج های متنوع برای ارایه به گردشگران از جمله وظایفی است که دفاتر می توانند با تلاش برای دست یابی به آن، زمینه شکوفایی صنعت گردشگری استان را فراهم کند.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با اشاره به نقش محوری گردشگری در توسعه استان، تصریح کرد: دفاتر خدمات مسافرتی به عنوان یکی از عناصر تاثیر گذار در صنعت گردشگری نقش و کار ویژه خاصی در پیشبرد اهداف توسعه گردشگری استان دارند.

 

وی افزود: دفاتر به عنوان کارگزاران اصلی جابجایی گردشگران نقش بی بدیلی برای معرفی استان و شکل گیری و توسعه تورهای گردشگری دارند.

 

بالایی ادامه داد: دفاتر استان باید برگزاری تورهای ورودی و خروجی استان را با جدیت بیشتری در برنامه های کاری خود بگنجانند و با ارایه پکیج های مختلف به گردشگران شرایط رونق این تورها را در طول سال فراهم نمایند.

 

دفاتر خدمات مسافرتی "کوروش زاگرس آرمین" در خیابان آل آقا، "ارنواز سیر گشت" در کوچه ثبت و "سپیدار زاگرس غرب" در خیابان برق نرسیده به میدان رفعتیه افتتاح شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: