• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-21514-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

افتتاح خانه معلم شماره 2 کرمانشاه

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:
توسعه خانه‌های معلم را در برنامه داریم

مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه با بیان اینکه توسعه خانه‌های معلم را در برنامه قرار داده‌ایم، گفت: استان کرمانشاه در حال حاضر 14 خانه معلم دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، سلیمان محبی در مراسم افتتاح خانه معلم شماره دو شهر کرمانشاه که با حضور مدیرکل بودجه وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به سابقه تاریخی و گردشگری کرمانشاه، توسعه خانه‌های معلم را در برنامه قرار داده‌ایم.

محبی تصریح کرد: در حال حاضر بیشتر شهرستان‌های استان خانه معلم دارند.

این مسئول با بیان اینکه استان کرمانشاه در حال حاضر 14 خانه معلم دارد، اضافه کرد: تا سال 94 تنها سه خانه معلم در استان کرمانشاه وجود داشت.

محبی در ادامه با اشاره به برنامه‌ریزی برای ساخت خانه معلم شماره سه شهر کرمانشاه در تاق بستان، اظهار کرد: در صورت تامین اعتبار این خانه معلم ظرف یک سال آینده آماده بهره برداری خواهد شد.

محبی در ادامه در مورد خانه معلم شماره دو شهر کرمانشاه اظهار کرد: این خانه معلم که در گذشته خوابگاه دبیرستان جوادالائمه بوده در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع  با زیربنای حدود دو هزار متر مربع  برای استفاده فرهنگیان آماده شده است.

محبی تعداد اتاق‌های این خانه معلم را 22 اتاق عنوان کرد و افزود: این خانه معلم با حدود 80 تخت آماده خدمت رسانی به فرهنگیان و دیگر اقشار شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش کرمانشاه افزود: این خانه معلم از محل مشارکت‌های مردمی و منابع آموزش و پرورش آماده شده و برای آماده سازی آن نزدیک یک میلیارد تومان هزینه شده است.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: