• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-21614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

انجام موفق اولین عمل میکرواینجکشن در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی کرمانشاه

معاون پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه گفت: با کامل شدن چرخه درمان ناباروری در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری سازمان جهاد دانشگاهی، اولین عمل میکرواینجکشن به صورت موفقیت آمیز در این مرکز انجام شد .

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، سید غلامرضا حسینی در این خصوص، گفت: این مرکز اولین مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی در غرب کشور است  که در راستای سیاست های ازدیاد جمعیتی و به منظور کمک به زوج های نابارور در منطقه و جلوگیری از تحمیل هزینه های سنگین در مراجعه به مراکز در شهرهای بزرگ راه اندازی شده  است.

وی ادامه داد: در این مرکز در بخشهای مجزا به صورت همزمان تمامی فرایندهای درمان ناباروری با بکارگیری دانش تخصصی پزشکان و متخصصان مجرب استان و پژوهشگاه رویان انجام می پذیرد.

وی افزود: بخش های فعال در این مرکز شامل کلینیک فوق تخصصی زنان و نازایی، کلینیک فوق تخصصی ناباروری مردان، کلینیک مشاوره ناباروری و سلامت جنسی، بخش IVF و ICSI  شامل آزمایشگاه جنین شناسی، اتاق عمل IVF و ریکاوری، بخش IUI شامل آزمایشگاه آندرولوژی  و واحد انتقال IUI، سونوگرافی،آزمایش های روتین Semen analysis، مشاوره تغذیه، مشاوره ژنتیک، مشاوره جنین شناسی ومشاوره روانشناسی است.

حسینی خاطر نشان کرد :آمادگی داریم  با توجه به تجهیز به روز این مرکز و همکاری بهترین متخصصان درمان ناباروری، پذیرای زوج های نابارور استان باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: