• شنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-22214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه کرمانشاه:

حجاب مانع بسیاری از برنامه های دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه گفت: وظیفه زنان جامعه در احیای سبک زندگی  اسلامی  بسیار مهم و اثر گذار است.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما در نشست  با فرماندهان بسیج خواهران محلات سپاه ناحیه کرمانشاه بمناسبت هفته عفاف و حجاب گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که مرد از دامن زن به معراج می رود  و زنان باید تاثیر و اهمیت خود در اجتماع را درک کنند.

وی افزود: یکی از مسایل مهم امروز ما بحث عفاف و حجاب است که باید تامل کنیم چرا امروز اینقدر در این موضوع مشکل وجود دارد.

وی گفت: زمان رضا شاه دست نشانده انگلیس،  همانند ترکیه برنامه کشف حجاب در ایران نیز اجرایی شد  و تقریبا تمام جمعیت زنان ایران  از خانه های خود بیرون نیامدند که مبادا حجاب آنها را بردارند، اما امروز هرچه در این خصوص فعالیت می شود باز مشکلات زیادی داریم.

وی افزود: این موضوع نشان می دهد که دشمنان از 80 سال پیش برای امروز برنامه ریزی کرده اند، چرا که آنها می دانند حجاب مانع بسیاری از برنامه های آنها است.

وی با بیان اینکه عدم عفاف و حجاب یکی از مهمترین  عوامل پاشیدگی خانواده ها از یکدیگر است، گفت: متاسفانه از بزرگترین معضلات امروز جامعه ما  مسئله طلاق است که آسیب های فراوانی از آن ناشی می شود.

وی افزود: غرب برای تغییر در سبک زندگی ما  حتی روی نوع غذاهای ما نیز برنامه دارد و این همان شبیخون فرهنگی است که مقام معظم رهبری سالهاست فریاد می زنند.

وی گفت: در هر زمانی که قرار داشته باشیم و مد زمان هرچه باشد، نباید فراموش کنیم که فطرت انسان قابل تغییر نیست و همواره باید برای حرکت و پیشرفت، ارزش ها را نیز مد نظر قرار داد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: