• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-2887-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

کرمانشاه میزبان مهمترین رویدادگردشگری کشور شد

كرمانشاه میزبان يازدهمين گردهمايي راهنمايان گردشگري سراسر كشور به عنوان مهمترين رويداد گردشگري كشور در سال 1396 شد.

 

آزاده دادفرین نایب رییس انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار سرویس فرهنگی هنری ایسنا منطقه کرمانشاه در این باره اظهارکرد: در جلسه رسمی كانون انجمن های راهنمايان گردشگري سراسر كشور که به ميزباني استان هرمزگان و در جزيره قشم برگزار شد، با اخذ حداکثر آرای مدیران انجمن های راهنمایان گردشگری سراسر کشور، موفق به كسب اين میزبانی پر اهمیت شدیم.

 

 

وی خاطرنشان کرد: در این نشست، انجمن راهنمایان گردشگری استان کرمانشاه پس از ارائه گزارشی از پتانسیل های گردشگری استان، فعاليت و طرح هاي خود براي برگزاری اين رويداد را نیز تشریح کرد و در ادامه پاسخگوي سوالات اعضای مجمع بود.

 

دادفرین تصریح کرد: در این نشست، هیات مدیره کانون انجمن های راهنمایان و روسا و نمایندگان انجمن های صنفی راهنمایان از استان های قم، تهران، البرز، مازندران، گیلان، آذربایجان شرقی، زنجان، همدان، کردستان، کهگیلویه و بویر احمد، یزد، اصفهان، هرمزگان، جزیره قشم و سمنان حضور داشتند.

 

نایب رییس انجمن راهنمايان گردشگري استان كرمانشاه با تبریک میزبانی این رویداد به مردم و مسئولين استاني و تمامی راهنمايان و فعالان گردشگري استان كرمانشاه اظهارکرد: حمايت جميع مسئولين و دلسوزان استان از برگزاری مهمترين رويداد گردشگري كشور شروعي براي رونق صنعت گردشگري و اشتغالزايي و پويايي استان كرمانشاه خواهد شد.

 

  يازدهمين گردهمايي راهنمايان گردشگري سراسر كشور با حضور حدود 700 نفر از راهنمایان گردشگری استانهای مختلف سراسر کشور  اواخر بهمن ماه و اوایل اسفند ماه به مدت چهار روز به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: