• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-2987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کلنگ مجتمع فرهنگی هنری سنقروکلیایی به زمین زده شد

 کلنگ احداث مجتمع فرهنگی هنری شهرستان سنقر و کلیایی که از مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه است، به زمین زده شد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، یاور محمدی فرماندار سنقر و کلیایی در این مراسم اظهار کرد: توجه به مباحث فرهنگی و هنری از اولویت های دولت تدبیر و امید است.

وی در خصوص مکان این پروژه نیز گفت: هدف اول ما برای تعیین مکان احداث این پروژه که از مصوبات سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری است، در ورودی شهرستان سنقر و کلیایی بود که به دلایل مختلفی زمینی که برای احداث در نظر داشتیم میسر نشد، تا اینکه با کمک شهردار و اعضای شورای شهر این مکان را در اختیار ما قرار دادند.

حجت الاسلام حسینی کیا نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی نیز در مراسم کلنگ زنی این مجتمع  گفت: از تمام هنرمندان و فرهیختگان انتظار است دست به دست هم دهیم  تا بتوانیم قدمی را برای ارتقا  فرهنگ این شهرستان برداریم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه نیز گفت: دلیل تاخیر در شروع احداث این مجتمع فرهنگی هنری این بود که ابتدا ما در ساخت این پروژه بهره بردار بوده و دستگاه اجرایی نبودیم.

حجت الاسلام رحیم جعفری افزود: سال 95 مسئول دستگاه اجرایی شدیم وامیدواریم با ساخت این مجتمع با ظرفیت 540 نفر، مکانی مناسب برای فرهنگ دوستان شهرستان سنقر فراهم شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: