• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 964-5588-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

حضور کوتاه وزیر ورزش و جوانان در کرمانشاه

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، در بازگشت وزیر ورزش و جوانان از استان کردستان، برای ساعاتی با وی در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان استان، در این دیدار که در پاویون فرودگاه کرمانشاه انجام شد، مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گزارشی از وضعیت پروژه های ورزشی و جذب سرمای گذاری بخش خصوصی ارائه کرد.

 

وی با اشاره به بازدید اخیر دکتر واعظ مهدوی معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از مجموعه دهکده المپیک و استخر قهرمانی گفت: در این بازدید مقرر شد مبلغ 100 میلیارد ریال به این پروژه ها اختصاص یابد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه به تلاش این اداره کل برای جذب یک سرمایه گذار در موضوع ایجاد پیست و امکانات جانبی ویژه سوارکاری و همچنین ایجاد فضاهای اقامتی خاص در دهکده المپیک اشاره کرد و گفت: با حمایت وزارت ورزش و جوانان و استانداری کرمانشاه بزودی این اقدامات به نتیجه خواهد رسید.

 

حسینی همچنین تعیین تکلیف کارکنان قرارداد موقت این اداره کل را دیگر مطالبه ورزش و جوانان از مسئولین سازمان برنامه و بودجه ذکر کرد و خواستار پیگیری مقام عالی وزارت در این خصوص شد.

 

در این نشست یک ساعته دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز از حمایت و پیگیری امور مربوطه در سطح وزارت خبر داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: