• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-23914-5
  • خبرنگار : 6
  • منبع خبر : ----

یک مسئول:

باید کار روابط عمومی در آموزش و پرورش جدی گرفته شود

مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان  کرمانشاه گفت: باید کار روابط عمومی  در آموزش و پرورش جدی گرفته شود.

حسین پارساپور در حاشیه برگزاری گردهمایی کارشناسان روابط عمومی آموزش وپرورش استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهار کرد: آموزش و پرورش با تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی سروکار دارد و از این حیث روابط عمومی این مجموعه با رویکرد پیشگیرانه خواهد توانست در کاهش بروز آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کند.

پارساپور تاکید کرد: باید کار روابط عمومی  به ویژه در مجموعه آموزش و پرورش جدی گرفته شود که این اتفاق تاکنون آنطور که باید و شاید رخ نداده است.

مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان  کرمانشاه با اشاره به متفاوت بودن کار روابط عمومی در آموزش و پرورش به لحاظ داشتن مخاطب فراوان و درگیر بودن با موضوع تعلیم و تربیت، اضافه کرد: روابط عمومی آموزش و پرورش باید با در آمیختن علم و هنر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.

پارساپور با تاکید بر ضرورت پاسخگو بودن آموزش و پرورش و روابط عمومی این مجموعه، اظهار کرد: روابط عمومی آموزش و پرورش باید طوری به موضوعات ورود داشته باشد تا در عین قانع کردن مخاطبان خود که اکثرا والدین دانش آموزان هستند، عملکرد قابل دفاعی از خود بجا بگذارد.

پارساپور با اشاره به همراه بودن برخی اقدامات آموزش و پرورش با انتقادات، تصریح کرد: برقراری ارتباط صحیح با مخاطبان در این مجموعه به دانش بالای روابط عمومی نیاز دارد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: