• سه شنبه ۲۷ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-2686-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه:

آماده‌ایم به نیازهای صنعت نفت و گاز پاسخ دهیم

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه گفت: آماده‌ایم نیازهایی که در مجموعه نفت و گاز وجود دارد را دریافت کرده و به آنها پاسخ دهیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، بهرام بادکو در حاشیه بازدید مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کشور از سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه که امروز (27 تیر) انجام شد، اظهار کرد: این بازدید فتح بابی برای تعامل و همکاری‌های بیشتر دو مجموعه در آینده خواهد بود.

وی با اشاره به حیطه وسیع فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در بخش‌های مختلف، ادامه داد: می‌توانیم با استفاده از ظرفیتی که در بخش‌های مختلف مجموعه جهاد دانشگاهی وجود دارد، نیازهای حوزه نفت و گاز را دریافت کرده و در کوتاهترین زمان به آنها پاسخ دهیم.

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه از آمادگی برای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی و شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کشور هم خبر داد و افزود: می‌توانیم این همکاری را در بستر فضای مجازی دنبال کنیم.

بادکو افزود: می‌توان با راه‌اندازی یک پورتال که دو طرف به آن دسترسی داشته باشند، این همکاری را گسترش داد.

وی خاطرنشان کرد: ما نیازها را از مجموعه نفت و گاز می‌گیریم و آن را بر حسب تخصص و زمینه فعالیت بین شرکت‌های دانش بنیان تقسیم می‌کنیم.


بادکو یادآوری کرد: تلاش می‌کنیم با استفاده از تمام ظرفیتی که داریم و حتی تعامل با بخش‌های دیگر، نیازهای صنعت نفت و گاز را پوشش دهیم.

در ادامه میرحسین کاظمی مدیرعملیات شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب نیز گفت: زیرساخت‌های خوبی در سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه فراهم است که می‌تواند نیازهای ما را در صنعت نفت پوشش دهد و زمینه‌ای برای همکاری هرچه بیشتر دو طرف باشد.

وی حوزه برق، الکترونیک، مکانیک، سیستم‌های کنترل، سیستم مخابرات، انرژی، انرژی‌های نو، نانوتکنولوژی، مواد شیمیایی و ... را از جمله زمینه‌هایی دانست که دو طرف می‌توانند برای همکاری روی آن تمرکز کنند.

کاظمی تاکید کرد: این همکاری هم از هزینه‌های ما کم می‌کند و هم شرایط را برای رشد و بالندگی بیش از پیش واحدهای زیرمجموعه جهاد دانشگاهی فراهم خواهد کرد.

مدیرعامل و جمعی از مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب کشور، امروز(27 تیر) از بخش‌های مختلف سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه شامل مرکز درمان ناباروری و سلول‌های بنیادی، معاونت پژوهشی، برج‌های فناوری پارک علم و فناوری، مرکز آموزش‌های تخصصی  و فوق تخصصی پیشرفته، شتاب دهنده فناوری تیک، موسسه آموزش عالی، آزمایشگاه و نمایشگاهی از دستاوردهای واحدهای مرتبط با حوزه نفت و گاز بازدید کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: