• یکشنبه ۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 965-187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

چاپ ۲۹ عنوان کتاب طی ۳ ماهه امسال در کرمانشاه

  سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از چاپ ۲۹ عنوان کتاب طی ۳ ماهه امسال در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، پریسا محمدی با اشاره به چاپ ۲۹ عنوان کتاب طی ۳ ماهه  امسال، گفت: از این تعداد ۲۱ عنوان با شمارگان ۱۹ هزار و ۷۵۰ نسخه کتاب های تالیفی، چهار عنوان با شمارگان چهار هزار نسخه کتب ترجمه ای، سه عنوان با شمارگان 3500 نسخه کتب گردآوری شده و یک عنوان نیز با شمارگان ۵۰۰ نسخه در سایر حوزه ها بوده است.

وی تصریح کرد: از کتاب های چاپ شده سه عنوان در بخش ادبیات، پنج عنوان داستان، ۹ عنوان شعر، دو عنوان آشپزی، یک عنوان روانشناسی، دو عنوان اخلاقی- مذهبی، یک عنوان فلسفه، دو عنوان تاریخی، دو عنوان آموزشی، یک عنوان علمی و یک عنوان اجتماعی بوده است.

سرپرست معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: از مجموع کتب چاپ شده در این مدت، شش عنوان توسط نشر دیباچه، سه عنوان انتشارات کرمانشاه، یک عنوان نشر فریماه، چهار عنوان نشر مولف، شش عنوان نشر طاقبستان، پنج عنوان نشر گلچین ادب، دو عنوان موسسه کوثر، یک عنوان نشر سرانه و یک عنوان نشر تلیاب به چاپ رسیده است.

وی تعداد صفحات چاپ شده کل کتاب ها را 6262 صفحه عنوان کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: