• چهارشنبه ۴ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1088-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

بنیانگذار سبک پنچاک سیلات در کرمانشاه:

استاژ استعدادیابی «پنچاک سیلات» در دانشگاه‌های کرمانشاه برگزار می‌شود

بنیانگذار سبک پنچاک سیلات در استان کرمانشاه گفت: به زودی استاژ استعدادیابی «پنچاک سیلات» در دانشگاه‌های کرمانشاه برگزار می‌شود.

 

فرشته کرمی در گفت وگو با خبرنگار سرویس ورزشی ایسنا منطقه کرمانشاه، اظهارکرد: «پنچاک سیلات» یکی از رشته های ورزشی زیرشاخه هنرهای رزمی است که در بازیهای رسمی و المپیکی نیز دارای جایگاه ویژه ای است.

 

وی افزود: از آنجایی که بخش عمده ای از سبک ها و رشته های هنرهای رزمی معمولا جزو ورزشهای المپیکی محسوب نمی شوند، فعالیت در آنها و در نهایت قهرمانی آنها چندان به چشم نمی آید، لذا در نظر داریم سمت و سوی استعدادهای ورزشی استان در بخش هنرهای رزمی را به سمت رشته ها و سبک های المپیکی بکشانیم.

 

کرمی خاطرنشان کرد: «پنچاک سیلات» یکی از سبک ها و رشته های زیر مجموعه فدراسیون هنرهای رزمی و جزو ورزشهای المپیکی است.

 

بنیانگذار سبک پنچاک سیلات در استان کرمانشاه گفت: هرچقدر در این رشته ورزشی سرمایه گذاری کنیم، قطعا نتیجه آن را خواهیم گرفت.

 

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور در نظر داریم یک دوره استاژ استعدادیابی «پنچاک سیلات» در دانشگاه‌های پیام نور استان کرمانشاه برگزار کنیم تا بتوانیم در آینده از این استعدادها قهرمان ملی و جهانی بسازیم.

 

کرمی یادآور شد: این دوره های استعدادیابی پیش از این نیز در دانشگاه های پیام نور سایر استانهای کشور برگزار شده و به زودی در استان کرمانشاه نیز برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: