• جمعه ۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-3784-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

آغاز پویش "من کالای استاندارد ايرانی می‌خرم" در کرمانشاه

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه از آغاز به کار پویش "من کالای استاندارد ايرانی می‌خرم" با حمایت معاون اول رئیس جمهور در استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، محمودرضا نیازی اظهار کرد: پویش "من کالای استاندارد ایرانی می‌خرم" با هدف کمک به پیشبرد سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و  تولید ملی در استان کرمانشاه راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه  این پویش یک حرکت ملی است، افزود: پویش من کالای استاندارد ایرانی می‌خرم با حضور معاون اول رئیس جمهور،  وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استان فعالیت خود را در استان کرمانشاه به صورت رسمی آغاز کرد.

مدیر کل استاندارد استاندارد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در بند 24 سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی مقام معظم رهبری با موضوع " افزایش پوشش استاندارد برای کلیه محصولات داخلی و ترویج آن" بر لزوم ترویج فرهنگ استاندارد در جامعه تاکید شده، یادآوری کرد: این پویش نیز در راستای ترویج فرهنگ استفاده از کالای استاندارد و ایرانی شکل گرفت.

نیازی در پایان  از مردم خواست از محصولات دارای نشان استاندارد استفاده کنند و استفاده از کالای با کیفیت ایرانی را در اولویت خود قرار دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: