• شنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 965-486-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه آزاد کرمانشاه:

انتصاب دکتر رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد یک اتفاق مبارک برای مجموعه است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: انتصاب دکتر رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد یک اتفاق مبارک برای مجموعه است.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، نوذر قنبری در جلسه شواری آموزشی دانشگاه آزاد کرمانشاه که با حضور اعضا و به میزبانی مرکز سمای کرمانشاه برگزار شد، بر تلاش برای عملی کردن سیاست های دانشگاه در دوره جدید تاکید کرد.

 

قنبری افزود: انتصاب دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یک اتفاق مبارک برای مجموعه است، زیرا با توجه به سابقه علمی و آموزشی و نیز سابقه ی مدیریتی در بزرگترین دانشگاه ایران می تواند منشا خیر و برکت برای دانشگاه آزاد اسلامی باشد و در این راستا ضرورت دارد که با تلاش بیشتر در همه  جوانب نسبت به عملی کردن سیاست های دانشگاه در دوره جدید با تاکید بر اصولی که هر کدام از این مجموعه بزرگ به آن پایبند هستیم و به آن باور داریم، اقدام کنیم.

 

دبیر هیات امنای استان کرمانشاه گفت: شرایطی که در ماه های اخیر در خصوص چالش وزارت علوم با دانشگاه پیش آمد، ما را مصمم تر و محکم تر از گذشته برای انجام امور و پافشاری بیشتر در پیشبرد اهداف دانشگاه با جدیت بیشتر قرار داد، چنانچه باید در پی شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای رفع آنها داشته باشیم.

 

رئیش شورای استان کرمانشاه با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع از اصلی ترین وظایف هر فرد در دانشگاه است، تصریح کرد:باید نسبت به انجام صحیح اموری که به ما در هر جایگاه و قسمتی که محول می شود جدیت داشته باشیم و از واسپاری کاری که توانایی انجام آن را داریم به دیگران خودداری کنیم.

 

قنبری در ادامه تولید علم و اقتصاد دانش بنیان را انتظار مقام معظم رهبری از دانشگاه و تاکید و توقع رئیس هیات امنای دانشگاه دکتر ولایتی و رئیس دانشگاه دکتر رهبر دانست و تلاش همگان در استان کرمانشاه بویژه اعضای هیات علمی را در این راستا خوستار شد.

 

در این جلسه تعطیلی مرداد ماه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه از 14 تا 27 مرداد تصویب شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: