• شنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-7314-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

تا پایان سال انجام می‌شود:

افتتاح 9 پروژه بهداشتی درمانی در سرپل ذهاب

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سرپل ذهاب از افتتاح 9 پروژه بهداشتی و درمانی در این شهرستان تا پایان سال خبر داد.

دکتر مازیار طهماسبی در گفت و گو با خبرنگار سرویس «اجتماعی» ایسنا منطقه کرمانشاه، با اشاره به در حال اجرا بودن 9 پروژه بهداشتی و درمانی در این شهرستان، گفت: این پروژه‌ها در راستای طرح تحول سلامت در شهرستان در حال اجراست که بخشی از آنها در آبان ماه و همگی آنها تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: اجرای این پروژه‌ها از بهمن سال گذشته در شهرستان کلید خورده و هم اکنون به طور میانگین بیش از 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

طهماسبی احداث مرکز بهداشتی درمانی "بزمیرآباد" را یکی از این پروژه‌ها عنوان کرد و افزود: این پروژه درزمینی به مساحت حدود 600 مترمربع و با صرف اعتباری بالغ بر 708 میلیون تومان در حال اجراست که هم اکنون 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر شبکه بهداشت و درمانی شهرستان سرپل ذهاب افزود: پروژه دیگر مرکز بهداشتی-درمانی قلعه شاهین است که در زمینی به مساحت حدود 600 مترمربع با صرف اعتباری بالغ بر 636 میلیون تومان در حال اجراست و هم اکنون حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

طهماسبی تصریح کرد: همچنین مرکز جامع سلامت شهری با صرف اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان و با پیشرفت فیزیکی 30 درصد، پایگاه سلامت با صرف اعتباری بالغ بر 340 میلیون تومان و با پیشرفت فیزیکی 40 درصد، پایگاه بهداشت و درمان شماره 3 با صرف اعتباری بالغ بر 320 میلیون تومان و با پیشرفت فیزیکی 50 درصد، پایگاه سلامت واقع در بیمارستان شهرستان با صرف اعتباری بالغ بر 330 میلیون تومان و با پیشرفت فیزیکی 55 درصد و مرکز بهداشتی-درمانی "جابری" با صرف اعتبار 750 میلیون تومان و با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در شهرستان در حال اجراست.

این مسئول افزود: همچنین ساخت بلوک زایمانی نیز در مساحت 400 مترمربع با صرف اعتبار 150 میلیون تومان در حال اجراست که بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و کیلینیک تخصصی بیمارستان شهرستان سرپل ذهاب نیز از دیگر پروژه‌هاست که هم اکنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

طهماسبی با بیان اینکه این 9 پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری می رسد، یادآور شد: هم اکنون شش پروژه دیگر بهداشتی-درمانی شهرستان نیز در مرحله عقدقرارداد و واگذاری زمین قرار دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: