• سه شنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-1888-5
  • خبرنگار : 4
  • منبع خبر : ----

رییس هیات شنا شیرجه و واترپلو استان کرمانشاه ابقا شد

در مجمع انتخابات هیات شنا استان کرمانشاه، پیمان جاویدان با کسب یازده رای از 16 رای مجمع به عنوان رئیس جدید این هیات برای یک دوره چهارساله ابقاء شد.

 

به گزارش ایسنا منطقه کرمانشاه، مجمع انتخابات هیات شنا استان کرمانشاه به ریاست محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا  شیرجه و واترپلو و با حضور مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه در سالن جلسات شهید هادیان کرمانشاه برگزار شد.

 

در این مجمع، پیمان جاویدان با کسب یازده رای برای یک دوره جدید چهارساله به عنوان رییس هیات شنا استان ابقاء شد.


مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این مجمع انتخاباتی گفت: انتظار داریم هیات شنا، شیرجه و واترپلو در دوره جدید از تمامی ظرفیت‌های موجود در توسعه این رشته ها کمک کند.

ارسلان حسینی به ضرورت نگاه جدی همه هیئتها از جمله شنا، شیرجه و واترپلو به شهرستان ها اشاره کرد و افزود: متاسفانه غالب هیاتهای استانی، نگاه فراگیر استانی ندارند و برنامه ریزی جدی در این زمینه ندارند.

 حسینی به نقش آموزش و پرورش در استعدادیابی هم اشاره کرد و گفت: ارتباط و تعامل فعلی میان هیاتهای استانی با مدارس کافی نیست.

 وی نظارت بر عملکرد مربیان را دیگر وظیفه همه هیاتها ذکر کرد و گفت:با توجه به نقش مهم مربیان انتظار داریم هیات ها در این امر مهم جدیت بیشتری داشته باشند. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اصلاح روش‌ها را مهمتر از تغییر افراد دانست و گفت: باید با استفاده از همه ظرفیت ها، روش‌ها را اصلاح کنیم و در راستای دستیابی به برنامه ها تلاش کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: