• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-15214-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : ----

اعتراض عمده‌فروشان کرمانشاه به مسدود شدن خیابان "حدادعادل"

تعدادی از عمده‌فروشان خیابان حدادعادل کرمانشاه به مسدود شدن مسیر تردد خودروهای سنگین در این خیابان اعتراض کردند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، تعدادی از عمده‌فروشان خیابان حدادعادل کرمانشاه در اعتراض به مسدود شدن محدوده خیابان حدادعادل برای تردد خودروهای سنگین، امروز(15 مرداد) در خیابان اطراف این محدوده تجمع کرده و عنوان کردند مسدود شدن این خیابان باعث می‌شود عمده‌فروشان نتوانند به راحتی بار خود را جابجا کنند.

حسین بیات عضو هیات رئیسه اتاق اصناف کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، در این خصوص گفت: اعتراض این افراد به بسته شدن خیابان حدادعادل و جلوگیری از ورود ماشین‌های سنگین به این محدوده است.

وی ادامه داد: چند وقتی بود که از ورود خودروهای سنگین به محدوده پل حدادعادل در ساعات روز که بار ترافیکی زیادی دارد، جلوگیری می‌شد و اکنون این خیابان به طور کامل برای تردد خودروهای سنگین مسدود شده که این امر باعث اعتراض عمده‌فروشان شده است.

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف کرمانشاه خاطرنشان کرد: از سوی دیگر استفاده از خودروهایی مانند وانت‌بار نیز هزینه عمده‌فروشان را بالا می‌برد، زیرا آنها مجبورند مکان دیگری را اختیار کنند و بار اصلی را توسط ماشین سنگین در این مکان تخلیه و سپس با وانت به مغازه خود منتقل کنند که بسیار هزینه بر است.

به گفته بیات، اگرچه منع عبور و مرور خودرو سنگین در این محدوده خصوصا در ساعات شلوغی روز کار درستی است و باعث کاهش ترافیک می‌شود، اما باید تدابیری هم برای عدم زیان عمده‌فروشان در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه در مرحله اول باید مکان مناسبی برای عمده‌فروشان در محدوده خارج از شهر در نظر گرفته شود تا این واحدها به آنجا منتقل شوند، تصریح کرد: ابتدا باید این شرایط فراهم شود و بعد ممنوعیت‌های اینچنینی برای عمده فروشان اعمال شود.

عضو هیات رئیسه اتاق اصناف کرمانشاه تعداد عمده‌فروشانی که در منطقه خیابان حدادعادل کرمانشاه مغازه دارند را بیش از 150 واحد دانست که اکثر آنها از بازاریان قدیمی کرمانشاه هستند و نمی‌توان بعد از چند سال زحمت کشیدن، جلوی کاسبی آنها را گرفت.

بیات تاکید کرد: برای اینکه مشکل این محدوده حل شود و عمده‌فروشان هم آسیب نبینند، باید محل مناسبی برای نقل مکان آنها در نر گرفته شود.

چندی قبل موضوع خطر ریزش خیابان حدادعادل هم مطرح بود و یکی از دلایل ممنوعیت تردد کامیون ها در این محدوده احتمال ریزش آن است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: